Reklam
Reklam

KUZEYİN OĞLU VOLKAN KONAK ESENYURTLULARLA BULUŞTU

Esenyurt Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı muhteşem bir konserle kutladı. Sevilen sanatçı Volkan Konak’ın verdiği coşku dolu konser ile binlerce Esenyurtlu unutulmayacak anlar yaşadı. Sahnede Esenyurtlulara seslenen Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt, “Türkiye’nin en kalabalık ilçesi değiliz, Türkiye’nin gönlü en zengin ilçesiyiz aynı zamanda. Rengârengiz, ışıl ışılız.” dedi. Esenyurt Belediyesi, Ulu […]

KUZEYİN OĞLU VOLKAN KONAK ESENYURTLULARLA BULUŞTU
  • Yayınlanma22 Mayıs 2023 12:12

Esenyurt Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı muhteşem bir konserle kutladı. Sevilen sanatçı Volkan Konak’ın verdiği coşku dolu konser ile binlerce Esenyurtlu unutulmayacak anlar yaşadı. Sahnede Esenyurtlulara seslenen Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt, “Türkiye’nin en kalabalık ilçesi değiliz, Türkiye’nin gönlü en zengin ilçesiyiz aynı zamanda. Rengârengiz, ışıl ışılız.” dedi.

Esenyurt Belediyesi, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün gençlere armağan ettiği 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı Esenyurtluların keyifle hatırlayacağı bir Gençlik Konseri ile kutladı. Türkiye’nin sevilen sanatçısı Volkan Konak, hıncahınç dolan Cumhuriyet Meydanı’nda coşku dolu bir konser vererek binlerce kişiye muhteşem bir gece yaşattı. Konak’ın en sevilen şarkılarını Esenyurtlularla birlikte söylemesi samimi anlara sahne oldu. İlginin yoğun olduğu konserde, Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt sahneye çıkarak Volkan Konak’a çiçek takdim etti.

“Türkiye’nin her bir rengini taşıyoruz”

Sahnede yaptığı kısa konuşmada birlik ve beraberlik mesajları veren Başkan Bozkurt, “Her zaman çok güzeliz. Türkiye’nin en kalabalık ilçesi değiliz, Türkiye’nin gönlü en zengin ilçesiyiz aynı zamanda. Rengârengiz, ışıl ışılız. Çok geniş bir sesimiz var. Türkiye’nin her bir rengini taşıyoruz. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nızı kutluyorum. Bu vesileyle Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını rahmetle, minnetle ve saygıyla anıyorum. Böyle bir ülkenin çocuğu olduğum için kendimi şanslı hissediyorum. Ben sizden bir şey rica ediyorum; ne yaparsanız yapın lütfen birbirinizi ayrıştırmayın, ötekileştirmeyin.” şeklinde konuştu.

“Bu akşam ev sahibi sizsiniz”

Başkan Bozkurt’un ardından düşüncelerini paylaşan sevilen sanatçı Volkan Konak ise, “Türkiye sevdamla hepinizi tek elden kucaklıyorum. Hangi düşüncede olursanız olun, başkanımızın sevgi gemisindeyiz bu akşam. Başkanımla aynı duyguları paylaştık. O yüzden Türkiye sevdamızla bu akşam ev sahibi sizsiniz. Bizim için, sizin mutlu olmanız önemli. Kaderine küsmüş Türkiye’sine küsmeyen asil insanlar. Birçok probleminiz olabilir biliyorum ama yine de asilliğinizden belli etmiyorsunuz. Umarım güneşli günler olur. Umarım herkes çok mutlu olur.” ifadelerini kullandı.