Reklam
Reklam

Ertekin’den Esenyurtlu gençlere yurt dışı vaadi: Kendinizi geliştirip para kazanacaksınız!

Saadet Partisi Esenyurt Belediye Başkan Adayı Mehmet Faruk Ertekin, sıra dışı vaatlerine bir yenisini ekledi. SMA’lı hastalara ücretsiz yurt dışı tedavisi ve “dinamitle konutları patlatma” vaatlerinden sonra bu kez gençlere yönelik bir proje ile dikkat çekti. Gençleri yurt dışına göndermeyi planlayan Ertekin, proje kapsamında gençlerin kendilerini geliştirmelerini ve edindikleri deneyimleri uygulamaya geçirerek para kazanmalarını sağlayacağını […]

Ertekin’den Esenyurtlu gençlere yurt dışı vaadi: Kendinizi geliştirip para kazanacaksınız!
  • Yayınlanma28 Mart 2024 22:43

Saadet Partisi Esenyurt Belediye Başkan Adayı Mehmet Faruk Ertekin, sıra dışı vaatlerine bir yenisini ekledi. SMA’lı hastalara ücretsiz yurt dışı tedavisi ve “dinamitle konutları patlatma” vaatlerinden sonra bu kez gençlere yönelik bir proje ile dikkat çekti.

Gençleri yurt dışına göndermeyi planlayan Ertekin, proje kapsamında gençlerin kendilerini geliştirmelerini ve edindikleri deneyimleri uygulamaya geçirerek para kazanmalarını sağlayacağını kaydetti.

“FARKLI ÜLKELERE GÖNDERECEĞİM”

Ertekin, “Değerli genç kardeşlerimiz ben Mehmet Faruk Ertekin, Esenyurt Saadet Partisi belediye başkan adayıyım. Biliyorum hepiniz artık nasihat dinlemekten yorulduğunuz ve sıkıldınız. Birilerinin artık size imkan sunması gerekiyor. Ben bir abiniz olarak bu inançla ve bu vizyonla yola çıktım. Size ilk projemizi söylemek istiyorum. Birinci projemiz yüzlerce Esenyurtlu genç kardeşimizi birbirinden farklı ülkelere staj kurs, etkinlik, fuar gibi kendinizi geliştirebileceğiniz vesilelerle yurtdışına göndereceğiz.” dedi.

“GELİR ELDE EDİLECEK”

Ertekin şunları kaydetti:

“Sadece bir ricamız var. Gittiğiniz tüm ülkelerde birinci gününüzün tamamını o ülkenin en büyük kütüphanesinde geçirmenizi istiyoruz. Çünkü her ülkenin gelecekteki liderleri şu an o ülkenin kütüphanelerinde yetişiyor ve rakiplerinizi iyi tanımanızı istiyoruz. Bir diğeri döndüğünüzde fotoğraf ve kısa video ya da orada tuttuğunuz notlarla ilgili sergiler ya da fuarlar yapmanıza imkan sağlayacağız.
Bu sayede gelir elde edeceksiniz. Bunun yanında sosyal medya hesaplarınızda buradan takip edilecek ve yine oradan da inşallah gelir elde edeceksiniz. İleride kariyerinizle ilgili de şimdiden bir tecrübeniz olacak. Bir diğer sunmak istediğimiz imkan elektronik bir uygulamamız olacak. Çözemediğiniz bir soruyu hiç tanımadığınız birine gönderip çözümü alabileceksiniz ve yıl sonunda o kişiyle bir etkinlikte tanışma imkanı bulacaksınız.”

Reklam
Reklam