Reklam
Reklam

Malazgirt Otogarı hizmete açıldı

Uzun bir süredir otogar hasreti yaşanan Malazgirt’te Şehirlerarası Otobüs Terminali hizmete açıldı. Belediye başkanı Cengiz Altın, geniş katılım sağlayan ilçe sakinlerine teşekkür etti.   Malazgirt nihayet otogarına kavuştu. Üstün özelliklerle donatılan ve uzun süre ihtiyaçlara cevap verebilecek olan otogar protokolün de katılımıyla hizmete açıldı.   “SÖZLER BİR BİR GERÇEKLEŞTİ”   Malazgirt Belediye Başkanı Cengiz Altın, […]

Malazgirt Otogarı hizmete açıldı
  • Yayınlanma28 Mart 2024 01:10
Uzun bir süredir otogar hasreti yaşanan Malazgirt’te Şehirlerarası Otobüs Terminali hizmete açıldı. Belediye başkanı Cengiz Altın, geniş katılım sağlayan ilçe sakinlerine teşekkür etti.
 
Malazgirt nihayet otogarına kavuştu. Üstün özelliklerle donatılan ve uzun süre ihtiyaçlara cevap verebilecek olan otogar protokolün de katılımıyla hizmete açıldı.
 
“SÖZLER BİR BİR GERÇEKLEŞTİ”
 
Malazgirt Belediye Başkanı Cengiz Altın, şunları kaydetti:
 
“Çok şükür Malazgirt halkına verdiğimiz sözleri bir bir yerine getirdik. Otogar ilçemizde yapılması geren en büyük projelerden biriydi. Biz terminalin temeli atarken bize diyorlardı: İki tane briketi üst üste koymuşlar, otogar yapmışlar. Allah aşkına bakın iki biriket mi? Bizler siz değerli Malazgirt halkına ne söz verdiysek onu yaptık ve Allah nasip eder kazanırsak daha fazlasını yapacağız ve yapmaya hazırız.”
 
Kürtçe halaylar eşliğinde açılan otogar için ilçe sakinleri de teşekkür etmeyi ihmal etmedi.
 
Reklam
Reklam