Reklam
Reklam

Medya Akademisi Derneği 2 yaşında

Medya Akademisi Derneği 2. yaşını kutluyor.

Medya Akademisi Derneği 2 yaşında
  • Yayınlanma22 Nisan 2024 00:08

Medya Akademisi Derneği Genel Başkanı Selçuk Taşdemir, derneğin 2. yaşının kutlaması dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Taşdemir’in mesajı şöyle:

“İstanbul’un kalbinde, medya ve akademiyi buluşturma vizyonuyla yola çıkan Medya Akademisi Derneği’nin (MAKDER) 2. yaşını kutlamaktan büyük bir gurur duyuyoruz.

Kuruluşundan bu yana geçen iki senede, derneğinizin medya sektörüne ve geleceğin medya çalışanlarına yaptığı katkılar göz ardı edilemez. Üniversitelerde düzenlenen uzman buluşmaları, medya söyleşileri, atölye programları ve panellerle, medya camiasına ve medya meraklılarına ilham kaynağı olmayı başardık.

Yerel ve ulusal medya ile akademiyi buluşturma misyonunuzla, medya sektörünün gelişmesine ve yenilenmesine katkıda bulunuyoruz.

Medya etiği, medya okuryazarlığı ve sorumlu gazetecilik gibi konularda farkındalık oluşturarak, daha özgür ve demokratik bir medya ortamına katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

Önümüzdeki yıllarda da aynı heyecanla ve tutkuyla çalışmalarımızı sürdüreceğimize inanıyoruz.

Kuruluşumuzdan bugüne akademi camiasinın saygın isimleri Üsküdar Üniversitesi rektör danışmanı ve İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Süleyman İrvan,
İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Aslı Yapar ve İstinye Üniversitesi doktorantı Zuhal Sönmezer başta olmak üzere emeği geçen tüm paydaşlarımıza teşekkürü bir borç biliriz.

Medya Akademisi Derneği’nin 2. yaşı kutlu olsun!”