Reklam
Reklam

3. Bölgede Bülent Kaya’ya büyük ilgi: Herkes kazanacak

CHP İstanbul 3. Bölge Milletvekili Adayı Av. Bülent Kaya, yoğun bir seçim kampanyası yürütüyor. Pazar esnafından sokaktaki vatandaşa kadar ilgiyle karşılaşan Kaya, seçimlerde Millet İttifakı’nın üstün gelmesi halinde herkesin kazanacağını söyledi. Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul 3. Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı ve Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Av. Bülent Kaya, Esenyurt, Başakşehir, Arnavutköy, Bahçelievler, […]

3. Bölgede Bülent Kaya’ya büyük ilgi: Herkes kazanacak
  • Yayınlanma1 Mayıs 2023 13:12

CHP İstanbul 3. Bölge Milletvekili Adayı Av. Bülent Kaya, yoğun bir seçim kampanyası yürütüyor. Pazar esnafından sokaktaki vatandaşa kadar ilgiyle karşılaşan Kaya, seçimlerde Millet İttifakı’nın üstün gelmesi halinde herkesin kazanacağını söyledi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul 3. Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı ve Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Av. Bülent Kaya, Esenyurt, Başakşehir, Arnavutköy, Bahçelievler, Bakırköy, ve Avcılar’da seçim çalışmasına devam etti. Tek tek bölgedeki tüm ilçeleri ziyaret eden Kaya, seçmenin ilgisiyle karşılaşıyor.

Ülkenin menfaati için yola koyulduklarını belirten Kaya, seçimleri kazanmaları halinde ekonomiden hukuka, eğitimden sanata kadar birçok alanda başarının kaçınılmaz olduğunu ifade etti. Partizanlık yapmadan liyakatli kadroların iş başına gelmesi için ‘ortak akıl’la hareket edileceğini kaydeden Kaya, seçmenin değişim istediğini aktardı.

Kaya’nın 3. bölgedeki seçim çalışmaları sürüyor.

 

Reklam
Reklam