Reklam
Reklam

Yılman: Medya sektörü can çekişiyor, kapatın bu iletişim fakültelerini

Haber Türk yazarı Sevilay Yılman, katıldığı bir canlı yayında, “Medya sektörü can çekişiyor, kapatın bu iletişim fakültelerini” dedi. Ebru Baki’nin sunduğu Para Gündem programında genç işsizliği konuşulurken Yılman, “Pıtırcık gibi dükkan altında fakülteler, üniversiteler… İletişim fakültesi için söylüyorum. Biz bu işi yapıyoruz. Buraya da genç arkadaşlar geliyor, karşılaşıyoruz. Etrafımda da var. Çok sayıda bana CV’ler […]

Yılman: Medya sektörü can çekişiyor, kapatın bu iletişim fakültelerini
  • Yayınlanma10 Ağustos 2022 23:03

Haber Türk yazarı Sevilay Yılman, katıldığı bir canlı yayında, “Medya sektörü can çekişiyor, kapatın bu iletişim fakültelerini” dedi.

Ebru Baki’nin sunduğu Para Gündem programında genç işsizliği konuşulurken Yılman, “Pıtırcık gibi dükkan altında fakülteler, üniversiteler… İletişim fakültesi için söylüyorum. Biz bu işi yapıyoruz. Buraya da genç arkadaşlar geliyor, karşılaşıyoruz. Etrafımda da var. Çok sayıda bana CV’ler de geliyor. Bu sektör şu anda can çekişiyor. Yazılı ve görüntülü medya can çekişiyor. İletişim fakülteleri her yerde. Bir de popüler ve göze hoş gelen bir meslek. Gençlerin ruhunu okşuyor ama yanlış yani. Bu gençlere yazık” diye konuştu.