Reklam
Reklam

Yeşil bir Esenyurt için çalışmalar sürüyor

Esenyurt Belediyesi, yaptığı ağaçlandırma ve yeşillendirme çalışmalarıyla Esenyurt’u yeşille anılan bir ilçe haline getiriyor. Park, bahçe ve yeşil alanları günden güne artıran, çeşitli bitki türleri ile vatandaşların dinlenebilecekleri ve hoş vakit geçirecekleri alanlar oluşturan Esenyurt Belediyesi, ilçedeki çalı ve ağaç dikim çalışmalarını sürdürüyor. Ekipler çalışmalar kapsamında, İnönü Mahallesi’nde bulunan Mehmet Âkif Ersoy Engelsiz Spor Parkı’nı […]

Yeşil bir Esenyurt için çalışmalar sürüyor
  • Yayınlanma27 Şubat 2023 15:35

Esenyurt Belediyesi, yaptığı ağaçlandırma ve yeşillendirme çalışmalarıyla Esenyurt’u yeşille anılan bir ilçe haline getiriyor.

Park, bahçe ve yeşil alanları günden güne artıran, çeşitli bitki türleri ile vatandaşların dinlenebilecekleri ve hoş vakit geçirecekleri alanlar oluşturan Esenyurt Belediyesi, ilçedeki çalı ve ağaç dikim çalışmalarını sürdürüyor. Ekipler çalışmalar kapsamında, İnönü Mahallesi’nde bulunan Mehmet Âkif Ersoy Engelsiz Spor Parkı’nı ağaçlandırdı. Parkta onlarca çalı ve çam ağacı dikimi yapan ekipler, daha yeşil bir Esenyurt için çalışmaların devam edeceğini bildirdi.

Reklam
Reklam