Reklam
Reklam

Yeni dönemde CHP’nin ilk grup toplantısı!

İBB meclis üyeleri ile yeni dönemin ilk grup toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıya Esenyurt Belediye Başkanı Prof. Dr. Ahmet Özer de katılım sağladı. Başkan Özer, önemli mesajlar verdi.

Yeni dönemde CHP’nin ilk grup toplantısı!
  • Yayınlanma14 Nisan 2024 23:30

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, CHP İstanbul İl Başkanı Özgür Çelik, ilçe belediye başkanları ve İBB meclis üyeleri ile yeni dönemin ilk grup toplantısı yapıldı.

“VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞACAĞIZ”

Toplantıya katılan Esenyurt Belediye Başkanı Prof. Dr. Ahmet Özer, “İBB Başkanımız Sayın Ekrem İmamoğlu, CHP İstanbul İl Başkanımız Sayın Özgür Çelik, ilçe belediye başkanlarımız ve İBB meclis üyeleri ile yeni dönemin ilk grup toplantısını gerçekleştirdik. İstanbul’umuza verdiğimiz sözü tutacak, geleceğe umutla bakan insanlar ve ülkemiz için sorumluluk bilinciyle var gücümüzle çalışacağız.

“YÜKSEK MOTİVASYONLA YOLA ÇIKTIK”

Emin adımlarla ilerlediğimiz bu yolda sözümüz hizmet olacak, 7’den 70’e değerli tüm hemşehrilerimizin beklentilerini, taleplerini ve sorunlarını çözüm odaklı projelerle çözüme kavuşturmak için yol alacağız. Hemşehrilerimizin verdiği desteğin mutluluğuyla, yüksek bir motivasyon ile yola çıktık.” diye konuştu.