Reklam
Reklam

Wout Weghorst’tan Beşiktaş taraftarına övgü dolu sözler

Hollandalı golcü Wout Weghorst, Beşiktaşlı taraftarların kararındaki etkisinden eski Beşiktaşlı futbolcularla görüşmesine kadar birçok konuya değindi. Beşiktaş’ın Burnley’den kiralık olarak kadrosuna kattığı 29 yaşındaki Hollandalı golcü Wout Weghorst, resmi sözleşmeye imza atması sonrası açıklamalarda bulundu. Weghorst, gelecek sezon 10 numaralı formayı giyeceğini de belirtti. Weghorst, “Geçmişte Beşiktaş’ta oynamış oyuncularla bazı temaslarım oldu. Kulüple ilgili her […]

Wout Weghorst’tan Beşiktaş taraftarına övgü dolu sözler
  • Yayınlanma5 Temmuz 2022 23:19

Hollandalı golcü Wout Weghorst, Beşiktaşlı taraftarların kararındaki etkisinden eski Beşiktaşlı futbolcularla görüşmesine kadar birçok konuya değindi.

Beşiktaş’ın Burnley’den kiralık olarak kadrosuna kattığı 29 yaşındaki Hollandalı golcü Wout Weghorst, resmi sözleşmeye imza atması sonrası açıklamalarda bulundu. Weghorst, gelecek sezon 10 numaralı formayı giyeceğini de belirtti.

Weghorst, “Geçmişte Beşiktaş’ta oynamış oyuncularla bazı temaslarım oldu. Kulüple ilgili her şeyi internetteki farklı yerlerde, YouTube’da içeriklerde gördüm. Çok etkileyiciydi. Kalbimin sesi daha önemliydi. İç güdülerim doğru bir karar olduğunu söyledi. Bugüne kadar hep böyle karar verdim. Her şeyden önemlisi buydu.” diye konuştu.