Reklam
Reklam
Reklam

Vialife’dan sağlık turizmine büyük katkı

Yurt içi ve yurt dışında önemli bir büyüme yakalayan sağlık turizminin öncülerinden Vialife Poliklinik Estetik ve Saç Ekim Merkezi Ataşehir’de hizmete başladı. 30’dan fazla hizmetle dikkatleri üzerine çeken kurum maksim müşteri memnuniyeti ilkesinden taviz vermiyor. Alanında en iyisini sunmak için yola çıkan ve kısa süre içerisinde bunları gerçekleştirerek; Sultanbeyli, Gebze, Ankara, İzmir gibi şubeleriyle adından […]

Vialife’dan sağlık turizmine büyük katkı
  • Yayınlanma9 Mart 2023 11:42

Yurt içi ve yurt dışında önemli bir büyüme yakalayan sağlık turizminin öncülerinden Vialife Poliklinik Estetik ve Saç Ekim Merkezi Ataşehir’de hizmete başladı. 30’dan fazla hizmetle dikkatleri üzerine çeken kurum maksim müşteri memnuniyeti ilkesinden taviz vermiyor.

Alanında en iyisini sunmak için yola çıkan ve kısa süre içerisinde bunları gerçekleştirerek; Sultanbeyli, Gebze, Ankara, İzmir gibi şubeleriyle adından söz ettiren Vialife Estetik Ataşehir’de hizmete başladı. Yurt dışı pazarında varlık gösteren ve küresel estetik ve klinik tecrübesi bulunan Vialife Poliklinik Estetik ve Saç Ekim Merkezi, sağlık turizmi alanında önemli hizmetler sunuyor.

Genel Merkez ve şubelerinde 30’dan fazla hizmeti doktor ve profesyonel uzman ekibiyle sunan seçkin firmanın başında sektörün önemli yatırımcılarından Bilal Parlak bulunuyor. Medikal estetik ve saç ekim alanında iddialı olan ve olumlu geri dönüşlerle ağını genişleten Vialife Poliklinik Estetik ve Saç Ekim Merkezi artık Ataşehir’de hizmet veriyor.

Uzman doktor kadrosuyla hizmet veren Vialife Poliklinik Estetik ve Saç Ekim Merkezi çevre il ve ilçelerden de çok sayıda misafir ağırlıyor. Sağlık turizmi alanında yatırımlarını güçlendiren kurumun yurt dışı ağı da hayli geniş. Çok sayıda yabancı misafir de ağırlayan Vialife Poliklinik Estetik ve Saç Ekim Merkezi sektörün niteliğini artırmanın yanı sıra zaman zaman avantajlı imkanlar da sunuyor.

Son teknolojik imkanlarla maksimum faydayı hedefleyen kurum birçok kesimden beğeni topluyor.

Reklam
Reklam