Reklam
Reklam

VARDER Başkanı Güneş’ten anlamlı veda

Başarılı bir görev süresini geride bırakan Varto ve Civar Köyleri Kültür ve Dayanışma Derneği (VARDER) Başkanı Veysel Güneş veda ediyor. Güneş yayımladığı veda mesajında, “Toplumun tüm farklı kesimleri ile hayatın daha güze olacağı şiarıyla hareket ederek herkese dostça el uzatmaya gayret ediyoruz” dedi. VARDER Başkanı Güneş’in veda mesajı şöyle: Değerli dostlarım, ilimizin kıymetli sivil toplum […]

VARDER Başkanı Güneş’ten anlamlı veda
  • Yayınlanma10 Aralık 2022 12:04

Başarılı bir görev süresini geride bırakan Varto ve Civar Köyleri Kültür ve Dayanışma Derneği (VARDER) Başkanı Veysel Güneş veda ediyor. Güneş yayımladığı veda mesajında, “Toplumun tüm farklı kesimleri ile hayatın daha güze olacağı şiarıyla hareket ederek herkese dostça el uzatmaya gayret ediyoruz” dedi.

VARDER Başkanı Güneş’in veda mesajı şöyle:

Değerli dostlarım, ilimizin kıymetli sivil toplum temsilcileri,
On yıldır sürdürmekte olduğum Dernek başkanlığı görevimi kısmetse bu pazar kongrede sonlandıracağım.
Bu on yıllık zaman diliminde birlikte birçok aktiviteye katıldık ve sizlerle keyifli zamanlar geçirdiğimi belirtmek isterim.
Bundan sonra da elimden geleni yapacağımı bilmemizi isterim. Derneğimize seçilecek yeni Başkanımız çok iyi ve saygıdeğer bir dostumdur. Onunla birlikte federasyonda üzerimize düşen görevi yapmaya devam edeceğiz.
Bizler, farklı inanç ve mezhep gruplarının bir arada dostça ve kardeşçe yaşandığı bir şehrin insanlarıyız.
Toplumun tüm farklı kesimleri ile hayatın daha güze olacağı şiarıyla hareket ederek herkese dostça el uzatmaya gayret ediyoruz.
Bizden sonra gelecek yönetimlerin de bunu başarıyla yapacağına inancımız tamdır.
Sevgi ve saygılarımla,
Hepinizi bu pazar saat 13:00 kongremize bekliyorum.

Güneş, görev süresi zarfında birçok faaliyette bulundu. Burs, eğitim desteği, dayanışma geceleri, kültür programları Güneş2in döneminde öne çıkan projeler arasında yer aldı.

Reklam
Reklam