Reklam
Reklam

Vanlılar 13. Geleneksel Yayla Şenliği’nde buluştu

Esenyurt merkezli Van Federasyonu (VAN-FED) 13. Geleneksel Yayla Şenliği’nde Vanlı hemşehrileriyle bir araya geldi. Şenliğe Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt da katıldı. Fatih Çeşmesi Tabiat Parkındaki yayla şenliğinde; yarışmalar, geleneksel oyunlar, sürpriz hediye çekilişleri ve çocuklar için eğlenceli etkinlikler yapıldı. Ayrıca sürpriz sanatçılar şenlikte sahne aldı. Programa katılan Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt, […]

Vanlılar 13. Geleneksel Yayla Şenliği’nde buluştu
  • Yayınlanma4 Temmuz 2022 10:42

Esenyurt merkezli Van Federasyonu (VAN-FED) 13. Geleneksel Yayla Şenliği’nde Vanlı hemşehrileriyle bir araya geldi. Şenliğe Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt da katıldı.

Fatih Çeşmesi Tabiat Parkındaki yayla şenliğinde; yarışmalar, geleneksel oyunlar, sürpriz hediye çekilişleri ve çocuklar için eğlenceli etkinlikler yapıldı. Ayrıca sürpriz sanatçılar şenlikte sahne aldı.

Programa katılan Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt, “Van Dernekler Federasyonu’nun düzenlediği 13. Geleneksel Yayla Şenliği’nde Vanlı hemşehrilerimizle bir arada olmanın mutluluğunu yaşadık. Bu güzel buluşmada emeği olan sevgili Başkan Mehmet Fatih Yağız’a ve tüm hemşehrilerime teşekkür ediyorum.” dedi.

Şenlik gün boyu devam etti.