DOLAR
EURO
GRAM ALTIN
ÇEYREK A.
BITCOIN
SON DAKİKA
hava

Ünlü Usta Şenol Bozkurt AK Parti’den aday adaylığını duyurdu: Sözde değil özde hizmet için yola çıktım

Son Güncelleme :

26 Mart 2023 - 17:40

Ünlü Usta Şenol Bozkurt AK Parti’den aday adaylığını duyurdu: Sözde değil özde hizmet için yola çıktım

Bölgenin sevilen iş insanı ve fenomen usta olarak bilinen Şenol Bozkurt, AK Parti’den siyasete atıldı. Amacının sözde değil özde hizmet etmek olduğunu söyleyen Bozkurt, “Ünlü Usta seninle beraberiz” destekleri üzerine aday adayı olmaya karar verdiğini açıkladı.

Yeni yasama dönemi için renkli isimlerin Meclis’te olması beklenirken aday adayı olan bazı isimler de dikkat çekiyor. İstanbul’da küçük bir baklava ve börek işletmesi açarak işe koyulan Şenol Bozkurt, sempatisi ve kaliteli hizmet anlayışıyla kısa sürede büyüme gösterdi ve sosyal medyada fenomen haline geldi. Kısa sürede binlerce takipçi kitlesi yakalayan Bozkurt, sivil toplum camiasında da söz sahibi oldu. Çok sayıda hemşeri ve bölge derneğinde üyeliğin yanı sıra yöneticilik yapan Bozkurt, iş insanları ve çevre sakinlerinin yanı sıra müşterilerinden gelen ilgi üzerine aday adaylığı kararı aldığını belirtti.

“SÖZDE DEĞİL ÖZDE HİZMET İÇİN YOLA ÇIKTIM”

Amacının sözde değil özde hizmet olduğunu açıklayan ünlü usta Şenol Bozkurt, hayırsever yönüyle de öne çıkıyor. Birçok öğrenciye vakıf ile çeşitli dernekler aracılığıyla burs veren Bozkurt, sivil toplum kuruluşlarının etkin olması ve söz sahibi olması için de üzerine düşen maddi ve manevi sorumluluğu yerine getirdiğini ifade etti.

“CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’IN YANINDA OLMAK İSTİYORUM”

Uzun yıllardır hayalinin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’la birlikte siyaset yapmak ve onun çizdiği yoldan giderek, milli ve manevi değerlere uygun hizmet anlayışını benimsediği dile getirdi.  Birçok partiden dolaylı olarak ilgi görmesine rağmen AK Parti’den siyasete girmek istediğini kaydeden Bozkurt, Türkiye Yüzyılı anlayışına uygun bir şekilde çalışacaklarını aktararak, partisinden aday adayı olan herkese başarılar diledi.