Reklam
Reklam

Tecrübeli siyasetçi Medeni Yılmaz, Sait Altun’la görüştü

DEVA Partisi Genel Sekreteri ve CHP İstanbul 3. Bölge Adayı Medeni Yılmaz, bölgenin güçlü iş insanı ve kanaat önderi Altun Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Sait Altun’la bir araya geldi. İkili görüşmede seçim gündemi ele alındı. Başkan Altun, Yılmaz’a seçimde başarılar diledi. Medeni Yılmaz, 3. Bölgeden Meclis’e girmeye hazırlanıyor. 2002 yılında AK Partiden Muş milletvekili olarak […]

Tecrübeli siyasetçi Medeni Yılmaz, Sait Altun’la görüştü
  • Yayınlanma4 Mayıs 2023 22:04

DEVA Partisi Genel Sekreteri ve CHP İstanbul 3. Bölge Adayı Medeni Yılmaz, bölgenin güçlü iş insanı ve kanaat önderi Altun Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Sait Altun’la bir araya geldi. İkili görüşmede seçim gündemi ele alındı. Başkan Altun, Yılmaz’a seçimde başarılar diledi.

Medeni Yılmaz, 3. Bölgeden Meclis’e girmeye hazırlanıyor. 2002 yılında AK Partiden Muş milletvekili olarak seçilen ve 2011 yılına kadar iki dönem parlamentoda görev yapan Yılmaz, Sağlık, Aile ve Sosyal İşler Komisyonu ve KİT Komisyonu üyeliklerinde bulundu. Hâlen özel bir sağlık kuruluşunda yönetici olarak görev yapan Medeni Yılmaz, seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Hemşerilerinin desteğini arkasına alan Yılmaz, bölgenin sevilen iş insanı Altun’la bir araya geldi. Başkan Altun ve Yılmaz 14 Mayıs seçimlerini ele aldı. Altun Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Sait Altun, seçimlerde hemşerisi Medeni Yılmaz’a başarı dileklerini iletti. Yılmaz’da seçimlerin ardından hemşerileriyle ve kanaat önderleriyle daha sık bir araya geleceklerinin altını çizdi.

Reklam
Reklam