Reklam
Reklam

Siyasetin tecrübeli ismi Dr. Medeni Yılmaz 3. Bölgeden Meclis’e girmeye hazırlanıyor

Tecrübeli siyasetçi DEVA Partisi Genel Sekreteri ve CHP İstanbul 3. Bölge Milletvekili Adayı Dr. Medeni Yılmaz, seçim çalışmaları kapsamında yoğun mesai yürütüyor. Yılmaz, hemşeri dernekleri başta olmak üzere esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek destek topluyor. Özellikle Doğu ve Güneydoğu dernekleri Dr. Yılmaz’a ilgi gösteriyor.   Yılmaz, son olarak, İMSİYAD ve İkitelli Muş Derneği’nde hemşerileriyle […]

Siyasetin tecrübeli ismi Dr. Medeni Yılmaz 3. Bölgeden Meclis’e girmeye hazırlanıyor
  • Yayınlanma4 Mayıs 2023 20:34

Tecrübeli siyasetçi DEVA Partisi Genel Sekreteri ve CHP İstanbul 3. Bölge Milletvekili Adayı Dr. Medeni Yılmaz, seçim çalışmaları kapsamında yoğun mesai yürütüyor. Yılmaz, hemşeri dernekleri başta olmak üzere esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek destek topluyor. Özellikle Doğu ve Güneydoğu dernekleri Dr. Yılmaz’a ilgi gösteriyor.

 

Yılmaz, son olarak, İMSİYAD ve İkitelli Muş Derneği’nde hemşerileriyle bir araya geldi. Yılmaz’a CHP ve DEVA Partililer de eşlik etti. Tecrübeli siyasetçi Muş’ta yaptıkları yatırım ve hizmetlerin ardından şimdi de İstanbul’dan Meclis’e girmeye hazırlanıyor. Gittiği yerlerde ilgi gören Yılmaz’a destek açıklamaları da artıyor.

Millet İttifakı’nın oyunun artmasında DEVA partisi olarak üzerlerine düşeni yapmaya çalıştıklarını kaydeden Yılmaz, “yeniden huzur ve beraberlik iklimini getirmek için yola koyulduklarını” aktardı.

Ziyaretlerde katılımcılardan gelen soruları da yanıtlayan Yılmaz, her zaman çözüm odaklı bir politika izleyeceklerini aktardı.

Reklam
Reklam