Reklam
Reklam

Silivri’nin kilit ismi İrfan Yıldırım CHP’den aday adaylığı başvurusunu yaptı

Silivri’nin kilit isimleri arasında yer alan ve STK ile iş dünyasının tanınmış ismi İrfan Yıldırım CHP’den belediye meclis üyesi aday adaylığı başvurusunu yaptı. 2024 yerel seçimleri için aday adayları belli olmaya devam ediyor. Silivri’de önemli isimler arasında yer alan ve sevilen iş insanı İrfan Yıldırım, Cumhuriyet Halk Partisi’nden (CHP) belediye meclis üyesi aday adaylığını duyurdu. […]

Silivri’nin kilit ismi İrfan Yıldırım CHP’den aday adaylığı başvurusunu yaptı
  • Yayınlanma5 Aralık 2023 18:31

Silivri’nin kilit isimleri arasında yer alan ve STK ile iş dünyasının tanınmış ismi İrfan Yıldırım CHP’den belediye meclis üyesi aday adaylığı başvurusunu yaptı.

2024 yerel seçimleri için aday adayları belli olmaya devam ediyor. Silivri’de önemli isimler arasında yer alan ve sevilen iş insanı İrfan Yıldırım, Cumhuriyet Halk Partisi’nden (CHP) belediye meclis üyesi aday adaylığını duyurdu.

Başvurusunu bugün CHP ilçe binasına yapan Yıldırım, “Bugün üyesi olduğum Cumhuriyet Halk Partisi’nin Silivri Belediye Meclis Üyeliği Aday Adaylığı dosyamı İlçe Başkanımız İbrahim Kömür’e teslim ettim. Hakkımızda hayırlısı olsun.” ifadelerini kullandı.
Yıldırım, Muş dernek başkanlığı ve çeşitli STK’larda yöneticilik görevlerini üstlendi.
Reklam
Reklam