Reklam
Reklam

SİLİVRİ’DE YOL ÇALIŞMASI

Silivri Selimpaşa’da yapılacak asfalt çalışmaları nedeniyle D-100 Karayolu İstanbul-Edirne istikametinde trafik sirkülasyonu Selimpaşa Meydanı ve Ortaköy Köprüsü üzerinden sağlanacak. Selimpaşa Kavşak Ve Altgeçit İnşaatı işi kapsamında  31 Mayıs 2023’ten itibaren asfalt çalışması yapılacak. Yedi gün sürmesi planlanan iş kapsamında D-100 Karayolu İstanbul-Edirne istikametinde trafik sirkülasyonu Selimpaşa mevkii Kuzey Yan Yol kullanılarak Selimpaşa Meydanı ve Ortaköy […]

SİLİVRİ’DE YOL ÇALIŞMASI
  • Yayınlanma31 Mayıs 2023 15:42

Silivri Selimpaşa’da yapılacak asfalt çalışmaları nedeniyle D-100 Karayolu İstanbul-Edirne istikametinde trafik sirkülasyonu Selimpaşa Meydanı ve Ortaköy Köprüsü üzerinden sağlanacak.

Selimpaşa Kavşak Ve Altgeçit İnşaatı işi kapsamında  31 Mayıs 2023’ten itibaren asfalt çalışması yapılacak. Yedi gün sürmesi planlanan iş kapsamında D-100 Karayolu İstanbul-Edirne istikametinde trafik sirkülasyonu Selimpaşa mevkii Kuzey Yan Yol kullanılarak Selimpaşa Meydanı ve Ortaköy Köprüsü üzerinden sağlanacak.

D-100 Karayolu Edirne-İstanbul istikametinde trafik sirkülasyonu ise  çalışmaların başladığı noktadan itibaren, gidiş-geliş olarak bölünen Tem Bağlantı Yolu  üzerinden TEM Otoyolu ve D-100 Karayoluna yönlendirilerek sağlanacak.

Reklam
Reklam