Reklam
Reklam

SAĞLIK EMEKÇİLERİ UNUTULMADI

Esenyurt Belediyesi ekipleri, ilçe genelindeki sağlık ocaklarını ziyaret ederek hem hemşireler ve ebelerin gününü kutladı hem de onlar için hazırlanan hediyeleri verdi. Esenyurt Belediyesi, Ebeler ve Hemşireler Günü’nde sağlık çalışanlarını yalnız bırakmadı. Halk sağlığı için büyük bir özveriyle çalışan sağlıkçıları aile sağlığı merkezlerinde ziyaret eden ekipler, günlerini kutlayarak, onlar için hazırlanan hediyeleri de verdi. Anlamlı […]

SAĞLIK EMEKÇİLERİ UNUTULMADI
  • Yayınlanma13 Mayıs 2023 19:49

Esenyurt Belediyesi ekipleri, ilçe genelindeki sağlık ocaklarını ziyaret ederek hem hemşireler ve ebelerin gününü kutladı hem de onlar için hazırlanan hediyeleri verdi.

Esenyurt Belediyesi, Ebeler ve Hemşireler Günü’nde sağlık çalışanlarını yalnız bırakmadı. Halk sağlığı için büyük bir özveriyle çalışan sağlıkçıları aile sağlığı merkezlerinde ziyaret eden ekipler, günlerini kutlayarak, onlar için hazırlanan hediyeleri de verdi. Anlamlı ziyaretten dolayı duygu dolu anlar yaşadıklarını ifade eden hemşireler ve ebeler Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt’a teşekkür etti.

“Yanımızda olmanız farkındalık yaratacak”

Esenyurt’taki sağlık çalışanlarının göz ardı edilmediğini söyleyen sağlık çalışanı Sevim Orbay, “Hemşirelik haftasında Esenyurt Belediyesi’nin yanımızda olması bizi çok sevindirdi. Sağlıkçıları unutmamanız bu konuda beni ve arkadaşlarımı çok memnun etti. Sizlerin yanımızda olmasının farkındalık yaratacağına inanıyorum. Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt’a kendim ve sağlıkçı arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum” dedi.