Reklam
Reklam

Muşspor’da neler oluyor?

TFF 3. Lig’e yükselen 1984 Muşspor’da teknik direktör Abdulsamet Yiğit’in istifa etmesinin ardından kulüp başkanı Maşallah Kandemir de kulüp anahtarını valiliğe teslim etti. Bir süredir transfer sessizliğini koruyan ve 3. Ligde güçlü rakiplerle mücadele edecek olan Muşspor’da depremler ardı ardına geldi. İstenilen düzeyde bir yönetim oluşamamasından dolayı Muşspor’la bağlarını koparan şampiyon teknik patron Yiğit şu […]

Muşspor’da neler oluyor?
  • Yayınlanma1 Ağustos 2022 22:28

TFF 3. Lig’e yükselen 1984 Muşspor’da teknik direktör Abdulsamet Yiğit’in istifa etmesinin ardından kulüp başkanı Maşallah Kandemir de kulüp anahtarını valiliğe teslim etti.

Bir süredir transfer sessizliğini koruyan ve 3. Ligde güçlü rakiplerle mücadele edecek olan Muşspor’da depremler ardı ardına geldi. İstenilen düzeyde bir yönetim oluşamamasından dolayı Muşspor’la bağlarını koparan şampiyon teknik patron Yiğit şu açıklamayı yaparak geri çekilmişti:

“1984 Muşspor kulübü adına Muş halkından haklarını helal etmelerini istiyorum. Bundan sonraki dönemde 1984 Muşspor ile hiçbir bağım yoktur. Benden buraya kadar ”

Yiğit’in ardından kulüp başkanı Kandemir depremi yaşandı. Kandemir, “2021 -2022 sezonu 1984 Muş spor takımın 3 lige çıkması için takıma desteğini esirgemeyen başta Muş Valimiz Sayın İlker GÜNDÜZÖZ’E çok değerli hemşehrimiz sayın Nevzat KAYA’ya , siyasi parti temsilcilerimize, takımı destekleyen genç taraftarımıza ve dernek yöneticilerimize, uzaklarda olan tüm hemşerilerimize, gözüm gibi sevdiğim futbolcu kardeşlerime ve tüm yöneticilerime, 5 yıldır beraber mücadele ettiğimiz Takım Hocamız Abdulsamet YİĞİT’e canı gönülden çok teşekkür ediyorum. 2022 2023 sezonun takımın güçlü ve rahat olması sebebiyle takım başkanlığından ayrılmam daha hayırlı olacağı düşüncesindeyim Fakat gelecek süre içinde takımın daha başarılı olması için yine de her türlü desteğe ve göreve hazır olduğumu bildirir büyük camiayı saygıyla selamlıyorum.” açıklamasıyla başkanlık görevinden ayrılma kararı aldı.

Muşspor’da neler olacak, süreç nasıl işleyecek?

Herkes Muşspor’da neler olacağını ve sürecin nasıl işleyeceğini merak ediyor. Yeni bir yönetimin oluşmasının ardından yapılacak transferlerle Muşspor ligde kalma ve başarı mücadelesi verecek.

Reklam
Reklam