Reklam
Reklam

Muşspor sessizliğini bozdu: 12 transfer yapıldı

Geçtiğimiz günlerde teknik direktör Serdar Sabuncu ile 5 yıllık el sıkışan 1984 Muşspor, trasnferdeki sessizliğini bozdu ve 12 transferi bitirdi. İş insanı Nevzat Kaya başkanlığındaki takım lig için iddialı bir takım kurmaya başladı. kaleci Zeki Ayvaz, forvet Abdulkadir Kuzey, kaleci Egeberk Gabel, stoper Furkan Yıldırım, sağ kanat Akın Açık, orta saha Doğukan Bulut, sağ bek […]

Muşspor sessizliğini bozdu: 12 transfer yapıldı
  • Yayınlanma28 Ağustos 2022 12:20

Geçtiğimiz günlerde teknik direktör Serdar Sabuncu ile 5 yıllık el sıkışan 1984 Muşspor, trasnferdeki sessizliğini bozdu ve 12 transferi bitirdi.

İş insanı Nevzat Kaya başkanlığındaki takım lig için iddialı bir takım kurmaya başladı. kaleci Zeki Ayvaz, forvet Abdulkadir Kuzey, kaleci Egeberk Gabel, stoper Furkan Yıldırım, sağ kanat Akın Açık, orta saha Doğukan Bulut, sağ bek Ömer Karancı, ön libero Süleyman Olgun, forvet Kıvanç Salihoğlu, orta saha Berkant Taşkıran, stoper Dede Çelik ve sol bek Eray Güneş kendilerini sarı-beyazlı ekibe bağlayan imzaları attılar.

Muş Spor, ilk mücadelesini kendi evinde Bergama Belediye Spor’a karşı verecek. Maç, 3 Eylül Cumartesi günü saat 16.00’da başlayacak.

Reklam
Reklam