Reklam
Reklam

Muş Vakfı yönetiminden Altun Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altun’a ziyaret

Muş Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi Eroğlu ve yönetimi Altun Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Sait Altun’u ziyaret etti. Başkan Altun, Muş Vakfı yönetimine anlamlı ziyaretleri için teşekkür etti. Muş Eğitim ve Kalkındırma Vakfı (MUŞ-VAK) yönetimi Başakşehir ve Avcılar bölgesinde faaliyet gösteren Altun Yapı Yönetim Kurulu Başkanı ve MUŞVAK’ın Bulanıklı Genel Kurulu Üyesi Sait Altun’u makamında […]

Muş Vakfı yönetiminden Altun Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altun’a ziyaret
  • Yayınlanma30 Nisan 2023 21:35

Muş Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi Eroğlu ve yönetimi Altun Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Sait Altun’u ziyaret etti. Başkan Altun, Muş Vakfı yönetimine anlamlı ziyaretleri için teşekkür etti.

Muş Eğitim ve Kalkındırma Vakfı (MUŞ-VAK) yönetimi Başakşehir ve Avcılar bölgesinde faaliyet gösteren Altun Yapı Yönetim Kurulu Başkanı ve MUŞVAK’ın Bulanıklı Genel Kurulu Üyesi Sait Altun’u makamında ziyaret etti. Kalabalık heyetten oluşan vakıf yöneticileri hemşeri esnafını ziyaret ederek hem destek topluyor hem de hemşerilik duygularını pekiştiriyor. MUŞVAK Başkanı Ulvi Eroğlu, Muşluların vakıf çatısı altında bir araya gelmesinin önemine değinerek, birlik ve beraberlik vurgusu yaptı.

Altun Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Sait Altun, vakıf başkanı Eroğlu ve yönetimine ziyaretleri için teşekkür etti. Vakfa olan desteklerinin devam edeceğini belirten Altun, Muş için üzerlerine düşeni yapmaya hazır olduklarını kaydetti. Altun, kısa bir süre önce göreve gelen Eroğlu ve yönetimine başarılar diledi. Muş için vakfın yeni projelerinin memlekete fayda sağlayacağına inandığını aktaran Altun, vakfın başarısı için ellerinden geleni yapmaya hazır olduklarını paylaştı.

Anlamlı ziyaret çektirilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.