Reklam
Reklam

Muş Tanıtım Platformu İstanbul’da

Muş Tanıtım Platformu Başkanı Fırat Aykan, İstanbul Muşlu Sanayici ve Yatırımcı İş Adamları Derneği yönetim kuruluna bir ziyaret gerçekleştirdi. Ziyarette platformun çalışmalarını anlatan Aykan, ‘Altın Lale’ ödül töreni ile ilgili İMSİYAD Başkanı Maşallah Kasak ve yönetim kurulu üyelerine bilgi verdi. BÜYÜK TÖREN 25 KASIM’DA Aykan, “Tarihi 1071’e dayanan doğa ve kültür kenti bu şehrimizde niyetimiz […]

Muş Tanıtım Platformu İstanbul’da
  • Yayınlanma19 Kasım 2022 10:34

Muş Tanıtım Platformu Başkanı Fırat Aykan, İstanbul Muşlu Sanayici ve Yatırımcı İş Adamları Derneği yönetim kuruluna bir ziyaret gerçekleştirdi. Ziyarette platformun çalışmalarını anlatan Aykan, ‘Altın Lale’ ödül töreni ile ilgili İMSİYAD Başkanı Maşallah Kasak ve yönetim kurulu üyelerine bilgi verdi.

BÜYÜK TÖREN 25 KASIM’DA

Aykan, “Tarihi 1071’e dayanan doğa ve kültür kenti bu şehrimizde niyetimiz şehrimizin algısına katkıda bulunmaktır. Şehrimizin bakir kalan tarihi, turistik doğal güzelliklerini ve buna benzer gezilip görülmesi gereken mekanlarını yerelde hemşehrilerimize, ulusalda bütün ilgili spor, sanat, kültür ve eğitim camiasına duyurabilmek için böyle bir tören hazırlığı yürütmekteyiz. Çalışmalarımıza valiliğimiz, belediye ve üniversitenin desteğini alarak start vermiş bulunmaktayız. 25 Kasım’da Muş Alparslan Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezinde, birçok kategoride Altın Kelebek, Altın Portakal tadında artık Altın Lale de yerini almış olacak. Altın Lale ödüllerinin ilki düzenlenecek. Komite ve yönetim kurulunun belirleyeceği kategorilerle ödüller verilecek. Bu ödül törenlerini artık geleneksel hale getirmeyi planlamak adına da ciddi bir altyapımız var” ifadelerini kullandı.

MUŞ İLE İSTANBUL ARASINDA BİR KÖPRÜYÜZ

İMSİYAD Başkanı Maşallah Kasak ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Muş Tanıtım Platformu Başkanı Fırat Aykan’ın projelerinin önemine dikkat çekti. İMSİYAD olarak platformla iş birliği içinde çalışacaklarını ifade eden Kasak, ‘Altın Lale’nin kentin tanınmasında önemli olacağını belirtti. Kasak, “Muş ile İstanbul arasında bir köprü görevini üstlenmiş bulunmaktayız. Bizler de İMSİYAD olarak her geçen gün yeni ve nitelikli çalışmalarla daha iyi bir Muş için gayret sarf etmekteyiz” dedi.

Ziyaret çektirilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.

Reklam
Reklam