Reklam
Reklam
Reklam

Muş İYİ Parti milletvekili Aday Adayı Öndeş depremde 4 akrabasını kaybetti

Muş İYİ Parti Milletvekili Aday Adayı Hüseyin Öndeş’in kardeşi, kardeşinin eşi ve iki yeğeni Malatya’da yaşanan depremde hayatını kaybetti. Sabaha karşı Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesinde meydana gelen 7.7 büyüklüğündeki depremin ardından saat 13.24’te de Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesinde de 7.6 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Yaşanan deprem sonucu birçok binada yıkıldı. Muş İYİ Parti Milletvekili Aday Adayı Hüseyin […]

Muş İYİ Parti milletvekili Aday Adayı Öndeş depremde 4 akrabasını kaybetti
  • Yayınlanma7 Şubat 2023 16:24

Muş İYİ Parti Milletvekili Aday Adayı Hüseyin Öndeş’in kardeşi, kardeşinin eşi ve iki yeğeni Malatya’da yaşanan depremde hayatını kaybetti.

Sabaha karşı Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesinde meydana gelen 7.7 büyüklüğündeki depremin ardından saat 13.24’te de Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesinde de 7.6 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Yaşanan deprem sonucu birçok binada yıkıldı.

Muş İYİ Parti Milletvekili Aday Adayı Hüseyin Öndeş’in annesi ve babası Malatya’daki evlerinin enkazından sağ kurtulurken, kardeşi Bülent Öndeş(43)kardeşinin eşi Gülten Öndeş(40) yeğenleri Gökhan Can Öndeş(16) ve Ela Öndeş(12) enkaz altında cansız bedenleri çıktı.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Öndeş, rabbim böyle bir acıyı kimseye vermesin. Tüm Türkiye’mizin başı sağolsun. Acımız büyük dedi.

Öndeş ailesinin fertlerinin cansız bedenleri enkaz altından çıkarılarak Malatya adli tıp kurumu morguna kaldırıldı.

Reklam
Reklam