Reklam
Reklam

Muhtar Cesim Karabalık’tan teşekkür mesajı

Altınşehir Mahallesi Muhtarı Cesim Karabalık, güven tazeleyerek yeniden muhtar seçilmenin ardından bir teşekkür mesajı yayımladı.

Muhtar Cesim Karabalık’tan teşekkür mesajı
  • Yayınlanma7 Nisan 2024 23:57

Başakşehir Altınşehir mahallesinde Cesim Karabalık güven tazeleyerek yeniden muhtar seçildi. Aslen Muş Malazgirtli olan muhtar Karabalık, oy veren vermeyen herkese teşekkür etti.  Mesajında, oy veren vermeyen tüm mahalle sakinlerine teşekkür eden Karabalık, mahalle için canla başla çalışmaya devam edeceğini söyledi.

Karabalık’ın mesajı şu şekilde:

“Sevgili Altınşehir Mahallesi sakinleri, 2024 Mahalli İdareler Genel Seçiminde, bana bir kez daha güvenerek muhtar seçmeniz beni son derece mutlu ve onurlu etti. Bu vesileyle, oy veren vermeyen tüm mahalle sakinlerimize şükranlarımı sunuyorum.

Görev sürem boyunca, mahallemizin sorunlarını çözmek ve mahalle sakinlerimizin yaşam standartlarını yükseltmek için elimden gelen her şeyi yapacağım. Mahallemiz için canla başla çalışmaya devam edeceğime söz veriyorum.

Mahallemizin kalkınması ve güzelleşmesi için hep birlikte çalışmamız gerektiğine inanıyorum. Bu vesileyle, tüm mahalle sakinlerimizi birlik ve beraberliğe davet ediyorum.                                  

Görev sürem boyunca, her zaman sizlerin yanında olacağıma ve mahallemiz için en iyisini yapmaya çalışacağıma emin olabilirsiniz.”