Reklam
Reklam

Muhtar Aydemir’den teşekkür

Esenyurt’ta Selahaddin Eyyübi Mahallesi muhtarı olarak tekrar seçimi kazanan İlhan Aydemir, rakiplerini de tebrik ederek, mahallesi için çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

Muhtar Aydemir’den teşekkür
  • Yayınlanma7 Nisan 2024 23:18

Esenyurt’ta Selahaddin Eyyübi Mahallesi Muhtarı İlhan Aydemir, mahalle sakinlerinin teveccühüyle yeniden seçilmenin mutluluğunu yaşıyor. Seçimlerde rakiplerini de tebrik eden Aydemir, mahallesi için çalışmaya devam edeceğine dair söz verdi.

İstanbul’un en büyük ilçesi Esenyurt’ta Selahaddin Eyyübi Mahallesi’nin muhtarı olan Muş Malazgirtli İlhan Aydemir, güven tazeledi. 2024 Mahalli İdareler Genel Seçiminde yeniden mahalle muhtarı olan Aydemir, teşekkür mesajı yayımladı.

Muhtar Aydemir, “Mahallemiz için gece gündüz demeden Çalışacağıma söz veriyorum” dedi. Aydemir şunları kaydetti:

“Saygıdeğer halkımız ve sevgili Selahaddin Eyyübi mahalle sakinlerimiz sizleri sevgi ve saygıyla selamlıyorum. 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde mahalle sakinlerinin takdiri ve teveccühü ile üçüncü dönem onurunu ve gurur mutluluğu içerisindeyiz. Mahalle halkımızın tercih ettiği ve destek veren, vermeyen bütün mahalle sakinleri ve esnafa teşekkür ediyorum. Demokrasi gereği benimle birlikte seçim yarışına giren rakiplerimi de tebrik ediyor, mahallemiz için gece gündüz demeden Çalışacağıma söz veriyorum. Hep birlikte başardık. Teşekkürler, saygılar.”