Reklam
Reklam

Modern konut projeleri Altun Yapı’yla yükseliyor

Altun Yapı, kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak en iyi şekilde hizmetlerini sunuyor. Yeni ve gözde projelerle dikkatleri üzerine çeken Altun Yapı, avantajlı fiyatlarının yanı sıra güven de inşa ediyor. Sait Altun başkanlığındaki gözde firma, bölge sakinleri tarafından güven ve kalite nedeniyle tercih sebebi arasında yer alıyor. Altun Yapı 1995 yılında Hacı […]

Modern konut projeleri Altun Yapı’yla yükseliyor
  • Yayınlanma8 Aralık 2023 19:18

Altun Yapı, kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak en iyi şekilde hizmetlerini sunuyor. Yeni ve gözde projelerle dikkatleri üzerine çeken Altun Yapı, avantajlı fiyatlarının yanı sıra güven de inşa ediyor. Sait Altun başkanlığındaki gözde firma, bölge sakinleri tarafından güven ve kalite nedeniyle tercih sebebi arasında yer alıyor.

Altun Yapı 1995 yılında Hacı Mehmet Altun, Hacı Burhan Altun ve Sait Altun tarafından kuruldu. Sürekli hizmetlerini iyileştirerek müşterilerine profesyonel bir deneyim kazandıran Altun Yapı, ISO 9001: 2000 Kalite Yönetim Sistemi’ni en iyi şekilde uygulan profesyonel bir firma olarak öne çıkıyor. Kat karşılığı inşaat, gelir paylaşımı, taahhüt, inşaat, mühendislik, mimarlık, kamu ihaleleri ve müteahhitlik alanlarında faaliyet gösteren Altun Yapı ile siz de en iyi hizmetlerden faydalanmanın avantajlarını yakalayabilirsiniz. Tamamen güvene dayalı ilişkiler kurarak faaliyet gösteren Altun Yapı; site, iş merkezi, villa ve park evleri gibi çeşitli projeleri ile dikkat çekiyor.

Altun Yapı firması sektördeki engin tecrübelerinden hareket ederek, insana ve çevreye duyduğu saygıyla dünü, bugünü ve yarını gelecekle buluşturuyor, yapı sektöründe çığır açan projeleriyle sizlere daha ferah ortamlar hazırlıyor. Bu anlayış çerçevesinde tutkuyla bağlı olunan işi, insana modern yaşam biçimleri, şehre ve ülkeye model yaşam alanları sunmanın çabası içinde yürütüyor.

Altun Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Sait Altun, “Yeni ve modern, teknik şartlara uygun ve güvenilir yapılar üretiyoruz. Altun Yapının benzerlerinden ayrılan temel özelliği projelerindeki malzeme ve inşaat kalitesidir. Deprem yönetmenliğine uygun, estetik ve modern yapılar inşa ediyoruz. Başakşehir ve Avcılar’da projelerimiz devam ediyor .Satılık ve krediye uygun konut ve işyerleri satışlarımızda sürüyor.” diye konuştu.

Başkan Altun şöyle devam etti: “Etkili İletişim, Güvenilir Ticaret, Müşteri Memnuniyeti ve Hedeflerle Yönetim İlkelerinden taviz vermediğimiz için bölge sakinlerinin bizi tercih ettiğini görüyoruz.”

Sait Altun başkanlığındaki firma özellikle son yıllarda bölgenin en çok tercih edilen firmaları arasında yer almayı başardı. Başkan Sait Altun’un küresel vizyonu ve yöneticilik başarısı birçok firma ve iş insanı için de rolmodel oldu.

SAİT ALTUN KİMDİR?

İlkokulu Muş’un Bulanık ilçesine bağlı Yemişen köyünde okuyan Altun, Ortaokulu Muş merkezde, liseyi ise Muş’ta başlayıp Bulanık lisesinde bitirerek mezun oldu. Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun olan Altun, 2014 yılından itibaren Altun Yapı Yönetim Kurulu Başkanlığını yürütüyor. Altun Yapı firmasını İstanbul’un güçlü markası haline getiren Sait Altun, bölgenin güçlü bir kanaat önderidir.