Reklam
Reklam

Metin Haymana’dan İstanbul Emniyet Müdürü Aktaş’a ziyaret

İstanbul’da ikamet eden aslen Muş Malazgirtli iş insanı ve Haymana Holding Kurucu Başkanı Metin Haymana eski Muş Emniyet Müdürü şimdiki İstanbul Emniyet Müdürü Zafer Aktaş’ı makamında ziyaret etti. Emniyet Müdürü Zafer Aktaş, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Malazgirtli iş insanı Metin Haymana ile tüm hemşerilerine selam yolladı. Muş’ta başarılı bir görev süresi yürüten Aktaş İstanbul’da […]

Metin Haymana’dan İstanbul Emniyet Müdürü Aktaş’a ziyaret
  • Yayınlanma27 Ekim 2022 14:07

İstanbul’da ikamet eden aslen Muş Malazgirtli iş insanı ve Haymana Holding Kurucu Başkanı Metin Haymana eski Muş Emniyet Müdürü şimdiki İstanbul Emniyet Müdürü Zafer Aktaş’ı makamında ziyaret etti.

Emniyet Müdürü Zafer Aktaş, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Malazgirtli iş insanı Metin Haymana ile tüm hemşerilerine selam yolladı. Muş’ta başarılı bir görev süresi yürüten Aktaş İstanbul’da da metropolün huzuru için yoğun mesai sarf ediyor. Makam odasında samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette İstanbul Emniyet Müdürü Zafer Aktaş’a misafirperverliğinden dolayı teşekkür eden Haymana Holding Kurucu Başkanı Metin Haymana, “Muş halkı sizleri unutmadı” dedi.

Aktaş’a teşekkür

Ziyarette konuşan iş insanı Haymana, “Muş’ta görev yaptığınız sırada Muş halkı sizleri bağrına bastı, sizleri çok sevdiler. Bende Muşlu hemşerilerimin selamlarını getirdim, ayrıca değerli Müdürüm, şuan İstanbul’da yaşıyoruz ve tüm işlerimizde burada. İstanbul için yaptığınız hizmetler takdire şayandır. İstanbul’da yaptığınız tüm hizmetleriniz içinde ayrıca teşekkür ederiz, başarılarınızın devamını dileriz.” diye konuştu.

Ziyaret çektirilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.