DOLAR
EURO
GRAM ALTIN
ÇEYREK A.
BITCOIN
SON DAKİKA
hava

‘Mavi Yelekliler’ Adalar halkı ile buluştu!             

Son Güncelleme :

12 Ekim 2022 - 0:21

‘Mavi Yelekliler’ Adalar halkı ile buluştu!             

DEVA Partisi İstanbul İl BaşkanIığı tarafından düzenlenen Mavi Yelekliler saha etkinliği, Genel Başkan Yardımcısı Aysun Hatipoğlu, İl Başkanı Dr. Erhan Erol, Adalar İlçe Başkanı Av. Yener Parlak ve İstanbul teşkilatı, Büyükada İskelesi Atatürk Meydanında buluşarak, Adalar esnafı ziyaret edip vatandaşları selamladılar. Adalı esnaflar tarafından sıcak karşılanan DEVA Partisi İstanbul İl Başkanı Dr. Erhan Erol ve DEVA Partisi Adalar İlçe Başkanı Av. Yener Parlak’a ilgi çok büyüktü.

Esnaf ziyaretlerinde bulunan DEVA Partisi İstanbul İl teşkilatı ve Adalar İlçe teşkilatı sloganlar atarak Ada sokaklarını DEVA ailesi ile tanıştırdılar.

PARLAK: TÜRKİYE’NİN DEVA’SI HAZIR!

Yapılan esnaf ziyareti hakkında konuşan DEVA Partisi Adalar İlçe Başkanı Av. Yener Parlak, ‘Adalar halkı ile her zaman iç içeyiz, DEVA Teşkilatlarını ve çözüm önerilerimizi bir bir anlatıyoruz. DEVA damlalarının büyük bir okyanusa dönüştü, Türkiye’nin DEVA’sı hazır’  dedi.

EROL: DAHA GÜZEL YARINLAR İÇİN BURADAYIZ!

Büyükada’da gerçekleştirilen esnaf ziyaretleri ile ilgili konuşan Başkan Erol, ‘DEVA’nın mavi yeleklileri bugün Adalar halkı ile buluştu. Bugün bizi burada çok güzel ağırlayan Adalar İlçe Başkanımız Av. Yener Parlak’a çok teşekkür ediyorum. Güzel bir gündü. Biz ülkemizin güzel geleceği yarınları için mücadele veriyoruz.

Dalga dalga büyüyerek tüm Türkiye’de demokratik bir gelecek için çalışmalarımıza devam ediyoruz. İstanbul teşkilatına ve emeği geçen herkese teşekkür ederek sözlerini tamamladı.

Etkinlik, Esnaf ziyaretleri sonrasında davul zurna ve halaylar eşliğinde sona erdi.