Reklam
Reklam
Reklam

Küçükçekmece’nin kilit ismi Metin Haymana aday adaylığını duyurdu: Hizmet için yola çıktık

Küçükçekmece’nin yetiştirdiği önemli değerlerden hayırsever iş insanı ve sivil toplum yöneticisi Metin Haymana AK Parti’den Küçükçekmece Belediye Başkan Aday Adaylığını duyurdu. Başkan Haymana, “Hizmet için yola çıktık” dedi. Haymana’nın ilçe sakinlerine bir mesajı var: “Cefakar ve vefakar Teşkilat Mensuplarımız, Kıymetli Küçükçekmece’li hemşehrilerim, Hanımefendiler, Beyefendiler; Hepinizi en kalbi duygularımla, hasretle muhabbetle selamlıyorum. Doğduğum, büyüdüğüm hayalim olan […]

Küçükçekmece’nin kilit ismi Metin Haymana aday adaylığını duyurdu: Hizmet için yola çıktık
  • Yayınlanma5 Aralık 2023 19:26

Küçükçekmece’nin yetiştirdiği önemli değerlerden hayırsever iş insanı ve sivil toplum yöneticisi Metin Haymana AK Parti’den Küçükçekmece Belediye Başkan Aday Adaylığını duyurdu. Başkan Haymana, “Hizmet için yola çıktık” dedi.

Haymana’nın ilçe sakinlerine bir mesajı var:

“Cefakar ve vefakar Teşkilat Mensuplarımız, Kıymetli Küçükçekmece’li hemşehrilerim, Hanımefendiler,

Beyefendiler;

Hepinizi en kalbi duygularımla, hasretle muhabbetle selamlıyorum.

Doğduğum, büyüdüğüm hayalim olan bu ilçeye hizmet etmek şahsi hayatımın en büyük dileği ve arzusudur. Fakat bu arzumu, siz; Aziz dava arkadaşlarım olmadan asla başaramam. Sizlerin gönlünde olmak benim için paha biçilmez bir değere sahiptir. AK Parti’nin kuruluşundan itibaren Küçükçekmece için aşkını ve yüreğini ortaya koyan bu kardeşiniz, kutlu vazife için önce dualarınıza, sonra desteklerinize talip.

İlk günkü gibi; Heyecanla, samimiyetle, aşkla ve bitmek tükenmek bilmeyen enerjimizle, hizmet için buradayız. Hepinizi, selamların en azizi ile selamlıyor; Allah’a emanet ediyorum.”

Reklam
Reklam