Reklam
Reklam

Küçük Ecrin harçlıklarıyla aldığı makarnaları deprem bölgesine gönderdi

Esenyurt’ta yaşayan 11 yaşındaki Ecrin Songör, doğum günü harçlıklarıyla depremzedeler için makarna ve hijyen ürünleri alarak, bölgeye göndermesi için Esenyurt Belediyesi’nin ekiplerine teslim etti. Esenyurt Belediyesi deprem bölgesine gönderilmek üzere topladığı gıda ve insani yardım malzemelerini ulaştırmaya devam ediyor. Ortaokul öğrencisi 11 yaşındaki Ecrin Songör de doğum günü harçlıklarıyla depremzedeler için makarna ve hijyen ürünleri […]

Küçük Ecrin harçlıklarıyla aldığı makarnaları deprem bölgesine gönderdi
  • Yayınlanma13 Şubat 2023 11:28

Esenyurt’ta yaşayan 11 yaşındaki Ecrin Songör, doğum günü harçlıklarıyla depremzedeler için makarna ve hijyen ürünleri alarak, bölgeye göndermesi için Esenyurt Belediyesi’nin ekiplerine teslim etti.

Esenyurt Belediyesi deprem bölgesine gönderilmek üzere topladığı gıda ve insani yardım malzemelerini ulaştırmaya devam ediyor. Ortaokul öğrencisi 11 yaşındaki Ecrin Songör de doğum günü harçlıklarıyla depremzedeler için makarna ve hijyen ürünleri alarak bölgeye gönderilmek üzere belediye görevlilere teslim etti. Babasıyla birlikte toplanan yardımların paketlenmesine de yardım eden küçük Ecrin, “Bugün onlar için makarna ve kadınların ihtiyacı olan şeyler getirdim. Doğum günü harçlıklarımla aldım. Depremzedeler için kıyafet, ısıtıcı gibi eşyalar getirin lütfen” dedi.