Reklam
Reklam

Kabaktepe: CHP döneminde 1.5 milyon azalmış

AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe gündeme dair açıklamalarda bulundu.

Kabaktepe: CHP döneminde 1.5 milyon azalmış
  • Yayınlanma21 Nisan 2024 23:33

AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, İstanbul için çalışmaya devam edeceklerini söyledi. Kabaktepe, CHP döneminde aş evlerinde verilen ücretsiz yemek sayısının 1.5 milyon azalmasını eleştirdi.

Kabaktepe şunları kaydetti:

“Bizler, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da İstanbul’a ve İstanbullular’a faydalı olacak her türlü çalışmayı desteklemeye devam edeceğiz. Ayrıca, herhangi bir hizmette eksiklik veya yanlışlık varsa bunu dile getirmekten de çekinmeyeceğiz.

“İSTANBULLULAR ADINA ÜZÜLÜYORUZ”

Bu bağlamda; 1. İBB Faaliyet raporunda, aş evlerinde verilen ücretsiz yemek sayısının CHP döneminde 1,5 milyon azaldığını görüyoruz. CHP’li İBB yönetiminin bu düşüşü nasıl açıklayacağını merak ediyoruz. Aynı şekilde, İBB yönetiminin hâlâ “engelleniyoruz” yalanına sığınmasını yadırgamıyor, ancak İstanbul ve İstanbullular adına üzülüyoruz.

“İHALE TAMAMLANDI MI?”

2. Metro projelerinizde vaat ettiğiniz gelişmeleri gerçekleştirdiniz mi? Eğer gerçekleştirmediyseniz, ihalesini tamamladınız mı? İhale aşamasına geçilmediyse, projeyi en azından planladınız mı? Bu doğrultuda bu sefer sözünüzü tutmayı düşünüyor musunuz? Artık anlayın ki…

İstanbul’un kaosa dönüşen trafik sorunu, algı ve reklamla değil; yeni tüneller, yeni yollar ve yeni toplu taşıma ağları ile çözülebilir. İstanbul sizden laf değil, icraat bekliyor. Biz AK Parti olarak İstanbulluların menfaatini ve haklarını korumaya devam edecek, bu aziz şehre hizmet etmeyi sürdüreceğiz.”