Reklam
Reklam

İYİ Partili Öndeş’ten Kurban Bayramı mesajı

Kurban Bayramı dolayısıyla bir basın açıklaması yayınlayan İYİ Parti Muş Milletvekili Aday Adayı İş adamı Hüseyin Öndeş , bayramların birlik, beraberlik, kardeşlik ve dayanışma duygularının güçlendiği günler olduğunu belirtti. Mesajında sevgi ve hoşgörünün altını çizen Milletvekili Aday Adayı Hüseyin Öndeş, “Milletimizi bir arada tutan manevi zenginliğimiz olan bayramlarımız, toplumsal birlik ve dayanışmanın en güzel örneğidir. […]

İYİ Partili Öndeş’ten Kurban Bayramı mesajı
  • Yayınlanma8 Temmuz 2022 11:07

Kurban Bayramı dolayısıyla bir basın açıklaması yayınlayan İYİ Parti Muş Milletvekili Aday Adayı İş adamı Hüseyin Öndeş , bayramların birlik, beraberlik, kardeşlik ve dayanışma duygularının güçlendiği günler olduğunu belirtti.

Mesajında sevgi ve hoşgörünün altını çizen Milletvekili Aday Adayı Hüseyin Öndeş, “Milletimizi bir arada tutan manevi zenginliğimiz olan bayramlarımız, toplumsal birlik ve dayanışmanın en güzel örneğidir. Sevgi, kardeşlik ve dostluğun vücut bulduğu, dayanışma ve paylaşmanın sembolü olan Kurban Bayramını da bu sene hep birlikte karşılamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bir yandan bu mutluluğu yaşarken; ülkemizde işsizlik, yolsuzluk, liyakatsizlik ve adaletsizliğin katlanarak artmaya devam ettiğini görüyoruz. Bayramlar, ülkemizin geleceği ve yaşadığımız sorunların çözümü için ayrıştıran her anlayışın karşısında birleştirici fırsatlar sunmaktadır. Her zaman olduğu gibi bugün de nihai hedefimiz, birbirine küstürülmüş ve kutuplaştırılmış toplumumuzu bir araya getirerek ülkemizde kardeşlik duygularını yeniden canlandırmaktır. Asıl bayramları yoksulluğun, yolsuzluğun ve yasakların ortadan kaldırıldığı; hakkın, hukukun ve adaletin tesis edildiği bir Türkiye’yi kurduğumuzda hep birlikte yaşayacağız. ‘’ ifadelerini kullandı.

Öndeş İYİ Parti  Muş il ve  ilçe Teşkilatlarının bayramlarını tebrik ederek, bayramlık hediye takdiminde bulundu.