Reklam
Reklam

İYİ Partili Öndeş, Milletvekili Aday Adaylığı Başvurusu Yaptı

İYİ Partili Hüseyin Öndeş ,28. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için Muş Milletvekili aday adaylığı başvurusu yaptı. Öndeş, parti genel merkezde yaptığı başvurunun ardından bir açıklama yaptı. Millet İttifakının önemine işaret eden Öndeş, “Gayretli çalışmalar neticesinde Millet İttifakı’nın kazanması için var gücümüzle çalışacağız dedi. Öndeş, partisinin Millet İttifakı ile seçime gireceğini hatırlatarak, “Sayın Genel Başkanım Meral […]

İYİ Partili Öndeş, Milletvekili Aday Adaylığı Başvurusu Yaptı
  • Yayınlanma16 Mart 2023 15:09

İYİ Partili Hüseyin Öndeş ,28. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için Muş Milletvekili aday adaylığı başvurusu yaptı.

Öndeş, parti genel merkezde yaptığı başvurunun ardından bir açıklama yaptı. Millet İttifakının önemine işaret eden Öndeş, “Gayretli çalışmalar neticesinde Millet İttifakı’nın kazanması için var gücümüzle çalışacağız dedi.

Öndeş, partisinin Millet İttifakı ile seçime gireceğini hatırlatarak, “Sayın Genel Başkanım Meral Akşener’ in emrinde, hangi görev olursa olsun çalışacağımı belirtiyor, vatandaşlarımın hayır dualarını ve desteklerini bekliyorum. Allah yardımcımız olsun. Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı adayı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun birinci turda kazanması için de çalışmalarımıza yoğun şekilde devam edeceğiz. “ dedi.

Reklam
Reklam