Reklam
Reklam

İstanbul’un DEVA’sı 5 İsim mazbatasını aldı: Hayırlı olsun

DEVA Partisi İstanbul Milletvekilleri 14 Mayıs’ta düzenlenen 28. Dönem Milletvekilliği ve Cumhurbaşkanlığı seçiminin ardından bugün İl Seçim Kurulu’ndan mazbatalarını aldı. DEVA Partisi İstanbul İl Başkanı Dr. Erhan Erol, milletvekillerini tebrik ederek, hayırlı olsun temennisinde bulundu. 14 Mayıs’ta gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği seçimi için CHP listelerinden Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi adına İstanbul’dan milletvekili […]

İstanbul’un DEVA’sı 5 İsim mazbatasını aldı: Hayırlı olsun
  • Yayınlanma25 Mayıs 2023 18:42

DEVA Partisi İstanbul Milletvekilleri 14 Mayıs’ta düzenlenen 28. Dönem Milletvekilliği ve Cumhurbaşkanlığı seçiminin ardından bugün İl Seçim Kurulu’ndan mazbatalarını aldı. DEVA Partisi İstanbul İl Başkanı Dr. Erhan Erol, milletvekillerini tebrik ederek, hayırlı olsun temennisinde bulundu.

14 Mayıs’ta gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği seçimi için CHP listelerinden Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi adına İstanbul’dan milletvekili seçilen isimler mazbatalarını aldı.

İstanbul’un DEVA’sı 5 İsim

DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcıları İstanbul 1. Bölge Milletvekilleri Elif Esen, Hasan Karal, 2. Bölge Milletvekili Evrim Rızvanoğlu, 3. Bölge Milletvekili Mustafa Yeneroğlu (Temsilen) ve DEVA Partisi Genel Sekreteri İstanbul 3. Bölge Milletvekili Medeni Yılmaz Çağlayan Adliyesi İl Seçim Kurulu’na gelerek mazbatalarını aldı.

“İstanbul’umuza ve ülkemize hayırlı olsun”

DEVA Partisi İstanbul İl Başkanı Dr. Erhan Erol, Meclis’e girme başarısı gösteren tüm milletvekillerini tebrik etti. Seçim sürecinde sahada en aktif olan partilerden biri olduklarını ifade eden Başkan Dr. Erol, “İstanbul’umuzdan tüm halkımızı temsilen TBMM’ye giren milletvekillerimizi kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.” dedi.

Başkan Dr. Erhan Erol, 28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimleri için de aynı azim ve kararlılıkla çalışmaya devam ettiklerinin altını çizdi.

Yılmaz: Hayırlı olsun

DEVA Partisi Genel Sekreteri Medeni Yılmaz yaptığı açıklamada, “28. Dönem Millet İttifakı İstanbul Milletvekilleri olarak İstanbul Adalet Sarayı’nda yapılan törenle mazbatalarımızı aldık. Milletimize ve İstanbullu halkımıza hayırlı olmasını temenni ederim.” ifadelerine yer verdi.