Reklam
Reklam
Reklam

İstanbul Rehabilitasyon Merkezleri Derneği’nde Genel Kurul heyecanı: İSREM “Güven” ellerde

İstanbul Rehabilitasyon Merkezleri Derneği’nde (İSREM) 2. Olağan Genel Kurulu heyecanı yaşandı.  Tekrar genel başkan seçilen Engin Güven, İSREM’i en iyi noktaya taşımak için gayret göstermeye devam edeceklerini söyledi. İstanbul’da yaklaşık 100 bin özel gereksinimli bireye alanında uzmanlaşmış 10 binden fazla personel ile özel eğitim ve rehabilitasyon hizmeti sunan yaklaşık 550 özel eğitim ve rehabilitasyon merkezini […]

İstanbul Rehabilitasyon Merkezleri Derneği’nde Genel Kurul heyecanı: İSREM “Güven” ellerde
  • Yayınlanma30 Aralık 2022 07:26

İstanbul Rehabilitasyon Merkezleri Derneği’nde (İSREM) 2. Olağan Genel Kurulu heyecanı yaşandı.  Tekrar genel başkan seçilen Engin Güven, İSREM’i en iyi noktaya taşımak için gayret göstermeye devam edeceklerini söyledi.

İstanbul’da yaklaşık 100 bin özel gereksinimli bireye alanında uzmanlaşmış 10 binden fazla personel ile özel eğitim ve rehabilitasyon hizmeti sunan yaklaşık 550 özel eğitim ve rehabilitasyon merkezini temsil eden İstanbul Rehabilitasyon Merkezleri Derneği’nin (İSREM) 2. Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi.

İSREM’DE ENGİN BAŞKAN GÜVEN TAZELEDİ

2019 yılında kurulan İSREM’in başkanı olarak seçilen Engin Güven, olağan genel kurul toplantısında güven tazeleyerek tekrar İSREM dernek başkanlığına seçildi. Özel eğitim alanında ülke genelinde temsil gücü bulunan federasyon ve konfederasyon yönetim kurullarında görev yapan Engin Güven, aynı zamanda TOBB Eğitim Meclis Üyeliği ve 21. dönem İTO 33 nolu komitede Meclis Üyeliği görevlerini yürütüyor.

“ÖZEL GEREKSİNİMLİ BİREYLERE NİTELİKLİ EĞİTİM VERMEK İSTİYORUZ”

Genel kurul sonrası teşekkür eden Güven, “Dünyada ve ülkemizde son yıllarda yaşanan ekonomik krizden bizde sektör olarak fazlasıyla payımızı aldık. Metropolde yaşadığımız için yaşanan ekonomik krizi en derinden fazlasıyla hissetmekteyiz. Sorunların çözümüne yönelik ilgili bakanlıklarla iletişim halindeyiz. Amacımız, özel gereksinimli bireylere nitelikli eğitim verip, ailesine gerekli danışmanlığı yaparken alanda hizmet üreten personellere de emeğinin karşılığını vermektir.” dedi.

Güven, genel kurul sonrası tebrikleri kabul etti.

Reklam
Reklam