Reklam
Reklam

İstanbul Milletvekili Doğan Demir: Allah hayırlı hizmetler nasip etsin

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Doğan Demir, mazbatasını aldıktan sonra TBMM’de kaydını yaptırdı. Demir yaptığı açıklamada, “Allah çıktığımız bu yolda milletimize hayırlı hizmetler nasip etsin” dedi. 28. Dönem Milletvekilleri TBMM’de kayıtlarını yapmaya devam ediyor. İstanbul 3. Bölgeden Milletvekili seçilen Doğan Demir, ailesiyle birlikte Meclis’te kaydını gerçekleştirdi. Geçtiğimiz günlerde mazbatasını alan Demir, yeni […]

İstanbul Milletvekili Doğan Demir: Allah hayırlı hizmetler nasip etsin
  • Yayınlanma31 Mayıs 2023 15:54

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Doğan Demir, mazbatasını aldıktan sonra TBMM’de kaydını yaptırdı. Demir yaptığı açıklamada, “Allah çıktığımız bu yolda milletimize hayırlı hizmetler nasip etsin” dedi.

28. Dönem Milletvekilleri TBMM’de kayıtlarını yapmaya devam ediyor. İstanbul 3. Bölgeden Milletvekili seçilen Doğan Demir, ailesiyle birlikte Meclis’te kaydını gerçekleştirdi. Geçtiğimiz günlerde mazbatasını alan Demir, yeni dönemde hizmet etmek için yola koyuldu.

Meclis’te yaptığı kayıt işleminin ardından açıklama yapan Demir, “28. dönem İstanbul Milletvekili olarak TBMM’de kaydımı gerçekleştirdim, başta ailem, partim, dostlarım, seçim sürecinde bana yarenlik yapan herkese ve tabiiki Sn. Genel Başkanıma çok teşekkür ederim. Allah çıktığımız bu yolda milletimize hayırlı hizmetler nasip etsin.” dedi.

Reklam
Reklam