Reklam
Reklam

Esenyurt Üniversitesi’nde yüzde 50 artı yüzde 30’a varan indirim!

İstanbul Esenyurt Üniversitesi’nde (İESU) 2022 YKS Tercihlerinde yüzde 50+ yüzde 30’a varan indirimler gençleri bekliyor. Tercih döneminde gelişen ve büyüyen Esenyurt Üniversitesi’nde sizlerde indirimlerle yerinizi kapabilirsiniz. 20.000’e ulaşan öğrenci sayısı ve 300’ü aşkın öğretim elemanıyla, 4 fakülte, 2 yüksekokul, 2 meslek yüksekokulu ve 1 Lisansüstü Eğitim Enstitüsü ile eğitim öğretim hayatında yükselmeye devam eden Esenyurt […]

Esenyurt Üniversitesi’nde yüzde 50 artı yüzde 30’a varan indirim!
  • Yayınlanma4 Ağustos 2022 22:18

İstanbul Esenyurt Üniversitesi’nde (İESU) 2022 YKS Tercihlerinde yüzde 50+ yüzde 30’a varan indirimler gençleri bekliyor. Tercih döneminde gelişen ve büyüyen Esenyurt Üniversitesi’nde sizlerde indirimlerle yerinizi kapabilirsiniz.

20.000’e ulaşan öğrenci sayısı ve 300’ü aşkın öğretim elemanıyla, 4 fakülte, 2 yüksekokul, 2 meslek yüksekokulu ve 1 Lisansüstü Eğitim Enstitüsü ile eğitim öğretim hayatında yükselmeye devam eden Esenyurt Üniversitesi’nde sizlerde büyük indirimlerle yerinizi alabilirsiniz.

Radyo ve TV Stüdyosu, Mimari Tasarım Atölyeleri, Çocuk Gelişimi, Kimya, Anatomi, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon, Isı, Işık, Elektroterapi, Antropometri, İlk Acil Yardım, Anestezi, Mikrobiyoloji ve Bilgisayar Laboratuvarları, Beslenme ve Diyetetik Uygulama Mutfağı gibi öğrencilerin kendi alanlarında pratik yapmalarına imkân sağlayan uygulama merkezleri oluşturarak, öğrencilerinin mezun olmadan deneyim sahibi olmalarına imkân sağlayan üniversite 2022 tercih döneminde yine öğrencilerin yanında yer alan indirimlerle adından söz ettirmeyi başardı.

Öğrencilerine geniş ve kesintisiz burs imkânları sağlayan İstanbul Esenyurt Üniversitesi’nde; spor, kültür ve sanat başarı bursu, akademik başarı bursu, çift anadal / yandal bursu, yatay geçiş bursu, şehit ve gazi bursu, kardeş bursları olmak üzere çok sayıda burs imkânı bulunuyor.

Öğrencilerin kariyer planına da yardımcı olan üniversitenin büyük indirimlerinden faydalanmak için üniversite yerleşkesine uğramayı unutmayın.