Reklam
Reklam

İSG-SEN Genel Başkanından çağrı

İş Sağlığı ve Güvenliği Çalışanları Sendikası (İSG-SEN) Genel Başkanı İrfan Sayar sendikalaşma çağrısında bulundu. İş Sağlığı ve Güvenliği çalışanlarının ancak sendikalı olmakla özgürleşebileceğini söyleyen Başkan Sayar şöyle dedi: “İş Sağlığı ve Güvenliği çalışanları ücretlerini oradan buradan alarak değil sendikalı olursa özgürleşirler. Hiç kimse lüks içinde zevki sefa süren Sendikalar ile İSG-SEN’i karıştırmasın. Yanlıştan örnek olmaz.” […]

İSG-SEN Genel Başkanından çağrı
  • Yayınlanma1 Temmuz 2022 14:51

İş Sağlığı ve Güvenliği Çalışanları Sendikası (İSG-SEN) Genel Başkanı İrfan Sayar sendikalaşma çağrısında bulundu.

İş Sağlığı ve Güvenliği çalışanlarının ancak sendikalı olmakla özgürleşebileceğini söyleyen Başkan Sayar şöyle dedi: “İş Sağlığı ve Güvenliği çalışanları ücretlerini oradan buradan alarak değil sendikalı olursa özgürleşirler. Hiç kimse lüks içinde zevki sefa süren Sendikalar ile İSG-SEN’i karıştırmasın. Yanlıştan örnek olmaz.”

Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimleriyle (OSGB) ilgili de konuşan başkan Sayar, “Herkes OSGB düşmanlığı yaparken ve KAPATILMALI derken biz aksini söylüyoruz. OSGB’ler kapatılmamalı ancak düzgün çalışanları ayırt etmek için denetlenmeli, özlük haklarımız için de Sendikalaşmalıyız. Özgürleşme işyerinin kapatılmasından değil sendikalaşmadan geçer” ifadelerini kullandı.

Reklam
Reklam