Reklam
Reklam

İş İnsanı Canpolat’tan Trabzon Valisi Aziz Yıldırım’a anlamlı ziyaret

Muşlu iş insanı Sedat Canpolat, Trabzon Valisi Aziz Yıldırım’a anlamlı ziyarette bulundu. Çenberlitaş Börekçisi sahibi ünlü iş insanı Sedat Canpolat, Trabzon Valisi Aziz Yıldırım’ı makamında ziyaret etti. Daha önce Muş ve Tekirdağ Valisi olarak görev yapan Yıldırım’a anlamlı bir ziyarette bulunan Canpolat, kamu kurum ve kuruluşlarının saygın yöneticilerine gereken değerin verilmesi gerektiğini söyledi. Vali Yıldırım’ın […]

İş İnsanı Canpolat’tan Trabzon Valisi Aziz Yıldırım’a anlamlı ziyaret
  • Yayınlanma15 Kasım 2023 18:10

Muşlu iş insanı Sedat Canpolat, Trabzon Valisi Aziz Yıldırım’a anlamlı ziyarette bulundu.

Çenberlitaş Börekçisi sahibi ünlü iş insanı Sedat Canpolat, Trabzon Valisi Aziz Yıldırım’ı makamında ziyaret etti. Daha önce Muş ve Tekirdağ Valisi olarak görev yapan Yıldırım’a anlamlı bir ziyarette bulunan Canpolat, kamu kurum ve kuruluşlarının saygın yöneticilerine gereken değerin verilmesi gerektiğini söyledi.

Vali Yıldırım’ın gittiği her yere önemli hizmetlerde bulunduğunu kaydeden Canpolat, “Valimiz Sayın Aziz Yıldırım’ı makamında ziyaret ederek, hasbihal ettik. Bizleri ağırladığı için kıymetli ağabeyimiz Aziz Bey’e teşekkür eder, görevinde başarılar dileriz.” dedi.

Vali Yıldırım ise Canpolat’ı ağırladığı için duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Ziyaret çektirilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.

Reklam
Reklam