Reklam
Reklam

İMSİYAD’dan deprem bölgesine konteyner desteği

İstanbul Muşlu Sanayici ve Yatırımcı İş Adamları Derneği (İMSİYAD) deprem bölgesine yönelik çalışmalarına devam ediyor. İMSİYAD yönetimi barınma ihtiyacına katkı sunmak için bölgeye tam donanımlı 2 konteyner ev gönderdi. İMSİYAD Başkanı Maşallah Kasak, bölgeye yönelik çalışmalarına devam edeceklerini söyledi. Kahramanmaraş merkezli depremin ardından yaralar sarılmaya devam ediyor. İMSİYAD Başkanı Maşallah Kasak, deprem bölgesine yönelik yaptıkları […]

İMSİYAD’dan deprem bölgesine konteyner desteği
  • Yayınlanma21 Şubat 2023 18:48

İstanbul Muşlu Sanayici ve Yatırımcı İş Adamları Derneği (İMSİYAD) deprem bölgesine yönelik çalışmalarına devam ediyor. İMSİYAD yönetimi barınma ihtiyacına katkı sunmak için bölgeye tam donanımlı 2 konteyner ev gönderdi. İMSİYAD Başkanı Maşallah Kasak, bölgeye yönelik çalışmalarına devam edeceklerini söyledi.

Kahramanmaraş merkezli depremin ardından yaralar sarılmaya devam ediyor. İMSİYAD Başkanı Maşallah Kasak, deprem bölgesine yönelik yaptıkları çalışmalara değindi. Başkan Kasak, “İMSİYAD Ailesi olarak, asrın felaketini yaşadığımız bu süreçte; depremzede kardeşlerimize destek için ilk günden itibaren gece gündüz çalıştık ve çalışmaya devam ediyoruz. Deprem bölgelerine; kışlık giyecek, temel gıda malzemeleri ve nakit desteğinde bulunduk. İMSİYAD Afet Koordinasyon Ekiplerimizle sahada bizzat çalışmalar yürüttük. Bugün de barınma ihtiyaçlarına bir nebze de olsa çözüm olabilmek niyetiyle konteynerlerimizi bölgeye gönderdik. Maksadımız reklam değil, hayra teşvik etmek. Gün birlik günü. Yaraları hep birlikte saracağız…” diye konuştu.

Reklam
Reklam