Reklam
Reklam

İMSİYAD yönetimi Muş Altın Lale Ödül Törenine katıldı

Muş Tanıtım Platformu tarafından bu yıl ilk kez organize edilen “Muş Altın Lale Ödülleri” töreninde, medya, spor, sinema ve kültür dalında kişi ve kurumlara ödülleri verildi. Muş Valiliği, Muş Belediyesi, Muş Alparslan Üniversitesinin destekleriyle 1071 Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen törene katkı sunan İMSYAD Başkanı Maşallah Kasak ve yönetim kurulu üyeleri de hazır bulundu. Başkan  […]

İMSİYAD yönetimi Muş Altın Lale Ödül Törenine katıldı
  • Yayınlanma26 Kasım 2022 12:51

Muş Tanıtım Platformu tarafından bu yıl ilk kez organize edilen “Muş Altın Lale Ödülleri” töreninde, medya, spor, sinema ve kültür dalında kişi ve kurumlara ödülleri verildi.

Muş Valiliği, Muş Belediyesi, Muş Alparslan Üniversitesinin destekleriyle 1071 Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen törene katkı sunan İMSYAD Başkanı Maşallah Kasak ve yönetim kurulu üyeleri de hazır bulundu. Başkan  Kasak, Yılın En İyi YouTuber Ödülüne layık görülen Mehmet Burak Şentürk’e ödülünü takdim etti.

İMSİYAD Yönetim Kurulu Başkanı Maşallah Kasak ve yönetim kurulu üyesi ve Delal Tekstil yönetim kurulu Başkanı Celal Oktan ve yönetim kurulu üyesi Orhan Çelik, Muş Alparslan Üniversitesi (MAUN) Rektörü Prof. Dr. Sn. Fethi Ahmet Polat’ı makamında ziyaret ederek görüş alış-verişinde bulundu.

İMSİYAD yönetimi törende Muş Valisi İlker Gündüzöz, Muş Belediye Başkanı Feyat Asya, AK Parti Muş İl Başkanı İbrahim Avcı, Başakşehir Muş Derneği Başkanı Muhammet Altun, belediye başkanları ve protokol üyeleri ile de bir araya gelerek sohbet etti.

Reklam
Reklam