DOLAR
EURO
GRAM ALTIN
ÇEYREK A.
BITCOIN
SON DAKİKA
hava

İMSİYAD depremzedelerin yanında

Son Güncelleme :

09 Şubat 2023 - 15:04

İMSİYAD depremzedelerin yanında

İMSİYAD yönetimi depremin yaralarını sarmak için harekete geçti. İş insanları çok sayıda mont yardımını Muş Valiliği koordinesinde deprem bölgesine iletti. Ayrıca ayni ve nakdi yardımları birinci elden vermek üzere oluşturulan bir ekiple deprem bölgesine giden İMSİYAD heyeti yola çıktı.

İstanbul Muşlu Sanayici ve Yatırımcı İş Adamları Derneği (İMSİYAD) Başkanı Maşallah Kasak ve yönetim kurulu üyeleri Kahramanmaraş merkezli ve 10 ili etkileyen depremin ardından başlattıklarını dayanışma kampanyası kapsamında Muş Valiliği koordinesinde deprem bölgesin çok sayıda mont yardımında bulundu.

Kampanyayla ilgili bilgi veren İMSİYAD Başkanı Maşallah Kasak, acı depremin yaralarını sarmak için herkesin seferber olduğunu hatırlatarak, tüm vatandaşların gücü ölçüsünde deprem bölgesine ayni ve nakdi destekte bulunması gerektiğini ifade etti. Başkan Kasak, tüm yönetim kuruluna ve üyelerine teşekkür ederek, “Muş Valiliği’miz bünyesindeki kampanyamızın ilk etabını bugün ivedilikle tamamladık. Deprem bölgesindeki vatandaşlarımız için üzerimize düşeni yapmaya devam edeceğiz. Tüm milletimizin başı sağ olsun” dedi.