DOLAR
EURO
GRAM ALTIN
ÇEYREK A.
BITCOIN
SON DAKİKA
hava

İMSİYAD Başkanı Kasak: Amacımız Muş ekseninde bir araya gelmek

Son Güncelleme :

06 Kasım 2022 - 19:15

İMSİYAD Başkanı Kasak: Amacımız Muş ekseninde bir araya gelmek

İstanbul Muşlu Sanayici ve Yatırımcı İş Adamları Derneği (İMSİYAD) yönetim kurulu, dernek merkezinde DEVA Partisi’nden oluşan heyeti ağırladı. Kahvaltılı programda konuşan İMSİYAD Başkanı Maşallah Kasak, “Amacımız Muş ekseninde bir araya gelmektir. Kapımız tüm partilere ve hemşerilerimize açıktır” dedi. Programın sonunda DEVA Partisi Genel Sekreteri Medeni Yılmaz İMSİYAD üyesi oldu. Yılmaz’ın rozetini takan İMSİYAD Başkanı Kasak, ‘hayırlı olsun’ temennisinde bulundu.

DEVA Partisi Genel Sekreteri Dr. Medeni Yılmaz, DEVA Partisi Adana İl Başkanı Sadullah Kısacık, DEVA Partisi Muş İl Başkanı Süleyman Gürtürk, DEVA Partisi Küçükçekmece İlçe Başkanı Eda Ateş Adıyeke, Kadın Politikaları Bölge Üyesi Sevda Durgun, Esenyurt ve Bağcılar ilçe teşkilatı yöneticileri İMSİYAD yönetiminin misafiri oldu.

Muş ve İstanbul’daki Muşlular üzerine sohbet edilen programda kentin kalkınmasının önündeki engeller de ele alındı. Tüm partililer ve dernek yönetimi sırayla söz alarak görüş ve önerilerini paylaştı. DEVA Partisi Genel Sekreteri Medeni Yılmaz, Muş’un tarım ve hayvancılık potansiyeline dikkat çekerek, parti olarak hazırladıkları eylem planlarına vurgu yaptı. İMSİYAD’ın önemli bir hemşeri sivil toplum kuruluşu olduğuna da dikkat çeken Yılmaz, dernek yönetimine çalışmalarında başarılar diledi.

“Amacımız Muş ekseninde bir araya gelmek”

İMSİYAD Başkanı Maşallah Kasak ise dernek olarak tüm siyasi partilere kapılarının açık olduğunu ve amaçlarının önümüzdeki süreçte Muş’a değer katmak olduğunu belirtti.  Kasak, “DEVA Partisi heyetine ilgi ve alakaları için teşekkür ederiz. Amacımız Muş ekseninde bir araya gelmektir. Kapımız tüm partilere ve hemşerilerimize açıktır” diye konuştu.

Program çektirilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.