Reklam
Reklam

İMSİYAD ailesi başkan Kasak’la büyüyor

İş insanı Maşallah Kasak başkanlığındaki İstanbul Muşlu Sanayici ve Yatırımcı İş Adamları Derneği (İMSİYAD) her geçen gün büyümeye devam ediyor. Son olarak Nano Lab Laboratuvarlar Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Malatyalı iş insanı Özkan Yıldırım da İMSİYAD ailesine katıldı. İMSİYAD Başkanı Maşallah Kasak ve Yönetim Kurulu Üyeleri Nanolab Laboratuvarlar Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Özkan Yıldırım’ı İstanbul’daki […]

İMSİYAD ailesi başkan Kasak’la büyüyor
  • Yayınlanma6 Ocak 2023 12:58

İş insanı Maşallah Kasak başkanlığındaki İstanbul Muşlu Sanayici ve Yatırımcı İş Adamları Derneği (İMSİYAD) her geçen gün büyümeye devam ediyor. Son olarak Nano Lab Laboratuvarlar Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Malatyalı iş insanı Özkan Yıldırım da İMSİYAD ailesine katıldı.

İMSİYAD Başkanı Maşallah Kasak ve Yönetim Kurulu Üyeleri Nanolab Laboratuvarlar Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Özkan Yıldırım’ı İstanbul’daki merkezinde ziyarette bulundu.

Türkiye genelinde 7 lokasyonda laboratuvarları bulunan 250’si mühendis olmak üzere yaklaşık 600 çalışanı bulunan Nano Lab Laboratuvarlar Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Malatyalı iş insanı Özkan Yıldırım İMSİYAD ailesine katıldı.

Reklam
Reklam