DOLAR
EURO
GRAM ALTIN
ÇEYREK A.
BITCOIN
SON DAKİKA
hava

İmamoğlu Başakşehir Muş Derneği’nde

Son Güncelleme :

10 Aralık 2022 - 12:13

İmamoğlu Başakşehir Muş Derneği’nde

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Muş İli ve İlçeleri Sosyal Yardımlaşma Kültürünü Tanıtma Derneği’ni (Başakşehir Muş Derneği) ziyaret etti.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), “150 Günde 150 Proje” maratonu kapsamında, Başakşehir’deki “Altınşehir Yaşam Merkezi”nin açılışını gerçekleştirdi. Bünyesinde; Bölgesel İstihdam Ofisi, Sabahattin Ali’nin adını taşıyan yeni nesil kütüphane, Psikolojik Danışmanlık Merkezi ve Yuvamız İstanbul Kreşi’ni barındıran merkez, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun katıldığı törenle açıldı. Törende bir konuşma yapan İmamoğlu’na, Türk edebiyatının simge isimlerinden Sabattin Ali’nin kızı Filiz Ali ile torunu İdil Laslo da eşlik etti.

Bölgesel İstihdam Ofisleri’nin 16’ncısını bünyesinde barındıracak olan merkezde, Türk edebiyatının unutulmaz kalemi Sebahattin Ali’nin adını taşıyan yeni nesil kütüphane, ücretsiz seanslar düzenlenecek Psikolojik Danışmanlık Merkezi ve çocuklara kaliteli eğitim imkanı sunan Yuvamız İstanbul Kreşi bulunuyor.

İmamoğlu programının ardından Başakşehir Muş Derneği‘ni ziyaret etti. Dernek Başkanı Muhammet Altun ve yönetimi ile bir araya gelen İmamoğlu bir süre sohbet etti. Muş ve Başakşehir gündemine dair sohbetin ardından hatıra fotoğrafı çektirildi.