Reklam
Reklam

‘Her biriniz Ahmet Özer olun’ diyerek seslendi: Esenyurt için varız, buradayız!

CHP lideri Özgür Özel’in Esenyurt buluşmasında halka seslenen Belediye Başkan Adayı Ahmet Özer, “Bir seferberlik ilan edelim her biriniz bir Ahmet Özer olun. Herkesin sandık başına gitmesin sağlayalım ve sandıklara sahip çıkalım.” dedi. CHP Esenyurt Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Ahmet Özer, Esenyurt’un AK Parti döneminde beton kente döndüğünü söyledi. Özer, “Beton kuleleri kentimizi havasız […]

‘Her biriniz Ahmet Özer olun’ diyerek seslendi: Esenyurt için varız, buradayız!
‘Her biriniz Ahmet Özer olun’ diyerek seslendi: Esenyurt için varız, buradayız!
Haber Merkezi
  • 27 Mart 2024 23:59
  • 4 Nisan 2024 16:29

CHP lideri Özgür Özel’in Esenyurt buluşmasında halka seslenen Belediye Başkan Adayı Ahmet Özer, “Bir seferberlik ilan edelim her biriniz bir Ahmet Özer olun. Herkesin sandık başına gitmesin sağlayalım ve sandıklara sahip çıkalım.” dedi.

CHP Esenyurt Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Ahmet Özer, Esenyurt’un AK Parti döneminde beton kente döndüğünü söyledi. Özer, “Beton kuleleri kentimizi havasız bıraktı. Esenyurt tez konusu haline geldi. Bugün Esenyurt’ta yeşil alan sorunu, sağlık, uyuşturucu, eğitim, iş, yoksulluk sorunu var. Hepsinin çözümü için projelerimiz hazır. Ortak akılla hayata geçirmek istiyoruz. En büyük hayalim herkesin kardeşçe bir arada yaşamasıdır.” diye konuştu.

“SANDIKLARA SAHİP ÇIKALIM”

Özer şunları kaydetti:

“Allah’ın izni ve yardımınızla gümbür gümbür geliyoruz ve bu seçimi kazanacağız. Bir seferberlik ilan edelim her biriniz bir Ahmet Özer olun. Herkesin sandık başına gitmesin sağlayalım ve sandıklara sahip çıkalım.

CHP lideri Özel: Esenyurt birlik beraberlik demektir

“ESENYURT İÇİN VARIZ, BURADAYIZ!”

Esenyurt’a ve halkımıza hizmet için çıktığımız bu yol çok kıymetli. Bu yolda tek başıma olmadığımı da iyi biliyorum. Esenyurt yanı başımda! Bizleri bu göreve layık gören CHP Genel Başkanımız Sayın Özgür Özel başta olmak üzere partimizin yetkili organlarına ve yol arkadaşlarıma şükranlarımı sunuyorum. Esenyurt için varız, buradayız!”