Reklam
Reklam
Reklam

Haymana Motors’a “Yılın Otomotiv Markası” ödülü

Muş  Malazgirtli İş insanı Metin Haymana’nın kurduğu MH Motors başarısına bir yenisini daha ekledi.  Bu yıl 9.’su düzenlenen ve Beyaz TV’de canlı yayınlanan Altın Palmiye Ödülleri yarışmasında MH Motors “Yılın Otomotiv Markası” seçildi. Çok sayıda saygın isim ve markanın ödül aldığı geceye MH Motors damga vurdu. 22 yıl önce İstanbul’da kurduğu Metin Haymana Motors (MH […]

Haymana Motors’a “Yılın Otomotiv Markası” ödülü
  • Yayınlanma24 Aralık 2022 15:15

Muş  Malazgirtli İş insanı Metin Haymana’nın kurduğu MH Motors başarısına bir yenisini daha ekledi.  Bu yıl 9.’su düzenlenen ve Beyaz TV’de canlı yayınlanan Altın Palmiye Ödülleri yarışmasında MH Motors “Yılın Otomotiv Markası” seçildi.

Çok sayıda saygın isim ve markanın ödül aldığı geceye MH Motors damga vurdu. 22 yıl önce İstanbul’da kurduğu Metin Haymana Motors (MH Motors) ile büyük ve istikrarlı başarılara imza atmaya devam eden İş insanı Metin Haymana, “Büyük başarımızın altında karşılıklı güven ve istikrar yatıyor” dedi.

Sevilen İş insanı Haymana’nın yönetim kurulu başkanı olduğu MH Motors da gecede “Yılın Otomotiv Markası”na layık görüldü. Malazgirtli İş İnsanı büyük başarının ekip ruhu olduğunu belirtti. Büyük gecede bir konuşma yaparak İş Dünyasını selamlayan Metin Haymana, “MH Motors ailesi olarak burada bulunmaktan onur ve gurur duyuyorum. Ailem ve ekibim adına bu ödülü almaktan şeref duyuyorum. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Reklam
Reklam