Reklam
Reklam

Halkın sorunları Esenyurt’ta başkan tarafından tek tek dinleniyor

Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt, düzenlenen ‘Halk Günleri’ kapsamında vatandaşların sorunlarını ve taleplerini tek tek dinleyerek çözüm yolları aradı. Esenyurt’un ve Esenyurtlunun sorunlarına çözüm bulmak amacıyla düzenlenen ‘Halk Günleri’ devam ediyor. Nene Hatun Kültür Merkezi’nde gerçekleşen halk günlerine katılan onlarca vatandaş, Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt’la birebir görüşerek sorunlarını ve taleplerini dile getirdi. […]

Halkın sorunları Esenyurt’ta başkan tarafından tek tek dinleniyor
  • Yayınlanma29 Ekim 2022 14:27

Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt, düzenlenen ‘Halk Günleri’ kapsamında vatandaşların sorunlarını ve taleplerini tek tek dinleyerek çözüm yolları aradı.

Esenyurt’un ve Esenyurtlunun sorunlarına çözüm bulmak amacıyla düzenlenen ‘Halk Günleri’ devam ediyor. Nene Hatun Kültür Merkezi’nde gerçekleşen halk günlerine katılan onlarca vatandaş, Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt’la birebir görüşerek sorunlarını ve taleplerini dile getirdi. Vatandaşların sorunlarını özveriyle dinleyen Başkan Bozkurt, bu sorunlara dair çözüm yolları aradı. Çözümlerin daha hızlı ve verimli olması için ilgili belediye başkan yardımcıları ve birim müdürlerine yönlendirmeler yapıldı.