DOLAR
EURO
GRAM ALTIN
ÇEYREK A.
BITCOIN
SON DAKİKA
hava

Feyzi Ekinci Muş’tan Milletvekili Adayı Oldu

Son Güncelleme :

05 Mayıs 2023 - 15:43

Feyzi Ekinci Muş’tan Milletvekili Adayı Oldu

Muş’un kanaat önderlerinden Feyzi Ekinci Genç Parti’den Milletvekili Adayı oldu.

Muş’ta sürdürdüğü faaliyetlerle adından bir çok kez söz ettiren ilin önde gelen Ekinci ailesinden Feyzi Ekinci Genç Parti’den 1. sırada Milletvekili Adayı olduğunu duyurdu. İl genelinde bir çok aileyle yakından ilgilenerek dertlerine derman olan ve aynı zamanda kanaat önderi Feyzi Ekinci, 14 Mayıs seçimleri için sahada faaliyetlerini sürdürmeye devam ediyor. Aynı zamanda emekli devlet memuru olduğunu belirten Ekinci, “Muş’ta faal bir şekilde çalışıyoruz. Seçmenlerimiz ve halkımız çok güzel ilgi ve alaka gösteriyorlar. Çalışmalarımıza aralıksız devam ederken, sadece seçim sürecinde değil her an hemşehrilerimizin yanında olacağız.” dedi.

“MUŞLULARI ÖTEKİLEŞTİRMEDEN İHTİYAÇLARINI KARŞILAYACAĞIZ”

Ekinci, adaylığı sürecinde seçmenlerine Muş’ta yapılması gereken yatırımlarla ilgili sürdüreceği çalışmaları hakkında bilgi verdi. Seçim vaatleri kapsamında bölge halkının hayat standartlarının yükseltilmeyi amaçladığına dikkat çeken Ekinci, ihtiyaç sahibi hanelere yardım eli uzatacaklarını bildirdi. Aynı zamanda hem tarım hem de  hayvancılık sektörlerinin geliştirilmesi için destek olacaklarını belirten milletvekili adayı, Muş’la ilgili her bir sorunu göz ardı etmeden meclis gündemine taşıyacağını ve çözülene kadar ardında bırakmayacağını vurguladı.

Muş halkını ötekileştirilmeden hangi partili olursa olsun,  seçildiği takdirde bir Milletvekili olarak her kesime ses olacağının vaadinde bulundu. Ayrıca eğitime de önem verdiklerini belirten Ekinci, özellik köy okullarının ihtiyaçlarının karşılanması için gerekli çalışmalar yürüteceğine dikkat çekti. İl genelinde sağlık çalışanlarının sorunlarından, muhtarların taleplerine kadar geniş bir alanda çalışma yürüteceğine de söyleyen Ekinci, vatandaşın tam anlamıyla mecliste temsilcisi olacağını vurguladı. Öte yandan Genel Merkezin aldığı karar doğrultusunda 18 yaşını dolduran gençlere de 10 bin Euro’luk destek verileceğini duyurdu.

FEYZİ EKİNCİ KİMDİR?

Feyzi Ekinci, 1952 yılında Muş Bulanık’ta doğdu. Ortaokul mezunu olan Ekinci, Bayındırlık Bakanlığı’nda uzun bir süre görev yaptı. Aynı zamanda eski devlet memuru olan Ekinci, 2002 yılında Genç Parti Merkez İlçe Başkanı oldu. Daha sonra Genç Parti’den Muş İl Başkanlığı’na atanarak 5 yıl hizmet verdi.