Reklam
Reklam

EYT’lilere sıcak çorba ve içecek ikramı

EYT düzenlemesinin Resmi Gazete’de yayınlanmasının ardından soğuk kış günlerinde emekli olma hayâliyle SGK önünde uzun kuyruklar oluşturan vatandaşlar, Esenyurt Belediyesi’nin dağıttığı sıcak çorba ve içeceklerle ısındı. Yaklaşık 5 milyon kişiye emeklilik yolunu açacak EYT düzenlemesinin Resmi Gazete’de yayınlanmasının ardından emekli olmak isteyen vatandaşlar Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) önlerinde uzun kuyruklar oluşturdu. Esenyurt Belediyesi de başvurularının […]

EYT’lilere sıcak çorba ve içecek ikramı
  • Yayınlanma3 Mart 2023 16:50

EYT düzenlemesinin Resmi Gazete’de yayınlanmasının ardından soğuk kış günlerinde emekli olma hayâliyle SGK önünde uzun kuyruklar oluşturan vatandaşlar, Esenyurt Belediyesi’nin dağıttığı sıcak çorba ve içeceklerle ısındı.

Yaklaşık 5 milyon kişiye emeklilik yolunu açacak EYT düzenlemesinin Resmi Gazete’de yayınlanmasının ardından emekli olmak isteyen vatandaşlar Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) önlerinde uzun kuyruklar oluşturdu. Esenyurt Belediyesi de başvurularının yoğunluğu nedeniyle ilçe SGK önünde gün boyu mobil ikram araçlarıyla EYT’lilere yiyecek ve içecek ikramında bulundu. Resmi Gazetede yayınlanan kararla emekli olabilmek için müracaatta bulunan yüzlerce vatandaş, soğuk kış günlerinde belediyenin sıcak çorba, çay ve kahve ikramıyla ısındı. Emeklilik hayâli kuran binlerce Esenyurtlu ikramlar için belediyeye teşekkür ederken, yetkililer başvurular son bulana kadar bu hizmetin devam edeceğini bildirdi.

Reklam
Reklam